AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାକୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ, ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାଟିଦେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ହାତର ଶିର

11/01/2019 at 8:31 PM

ହୋଶିୟାରପୁର  ୧୧/୧- ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ । ବିରୋଧ କରିବାରୁସ୍ଵାମୀ କାଟିଦେଲେ  ମହିଳାଙ୍କ ହାତର ଭେନ୍ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯୁବକ ହୋଇଗଲେ ଫେରାର, ଗ୍ରାମବାସୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ପଠାଇଲେ ହସପିଟାଲ ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଂଜାବର ହୋଶିୟାରପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ଼ କରିପାରିନାହିଁ ।

ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି-ଫିଲ୍ଲୌର ଅଂଚଳର ଅଜୟ କୁମାର ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟଆସାମୀ । ମହିଳା ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ୧୫ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ୭/୮ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାପରେ ସବୁ ବଡ଼ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ସବୁବେଳେ ଅଜୟ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲା ।

ଶେଷରେ ଅଜୟ ଭଲପାଉଥିବା ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଅଜୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ଜାଗାକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ହାତର ଭେନ୍ କାଟିଦେଇଥିଲେ । ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାରକରି ସ୍ଥାନୀୟ ହସପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲା । ପରେ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts