Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ହୁମା କୁରେଶି, ରେଡ୍‌ ଡ୍ରେସ୍‌ରେ ଦେଖାଇଲେ କିଲର ଲୁକ୍‌

9/09/2022 at 2:47 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୦୯: ବିଟାଉନ୍‌ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁମା କୁରେଶୀ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପଶିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଚରିତ୍ରରେ ନିଜକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଗଢନ୍ତି। ଏହା ହେଉଛି ଏକ କାରଣ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଲା ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ହୁମା ଅନେକ କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବା ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ୍‌  ଥିବା ହୁମା ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଝଲକ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏଥର ହୁମା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫଟୋସୁଟର ଝଲକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାଲି ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଫଟୋସୁଟ୍ ପାଇଁ ହୁମା ଏକ ଲାଲ୍ ସାଟିନ୍ ପ୍ଲାଜୋ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫସଲ ବ୍ଲେଜର ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛନ୍ତି । ସେ ଧୂଆଁଳିଆ ଆଖି ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଶିମିରି ମେକଅପ୍ ସହିତ ନିଜର କିଲର ଲୁକ୍‌ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଲୁକ୍ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ହୁମାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ଲାଇନରେ ଅଛି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ‘ମୋନିକା, ଓଃ ମାଇଁ ଡାର୍ଲିଂ’, ‘ଡବଲ୍ ଏକ୍ସଏଲ୍’, ‘ତାରଲା’ ଏବଂ ‘ପୂଜା ମେରୀ ଜାନ’ ନାମକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ହୁମାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

   Related Posts