oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

୧୯ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ହ୍ରିତିକ୍-କରୀନା ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ବିଗ୍ ବଜେଟ୍ ଫିଲ୍ମର ନାମ

27/01/2022 at 2:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୦୧ : ବଲିଉଡ୍‌ର କେତକ ଯୋଡି ରହିଛି ଯାହାକୁ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ମିଳେ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଦେକିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥାନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡ୍‌ର କେତେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି କ୍ବଚିତ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେ ଜଣ ମୋଟ୍ରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନାହାନ୍ତି ।  ହେଲେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚରିତ୍ର ଅନସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ନିଜର ଜଲୱା ଦେକାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକାଠି ଦେଖା ଯାଉନାହାଁନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ମହାନ ଯୋଡି ହେଉଛି ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନ। ଯାହାକୁ ବଲିଉଡର ଗ୍ରୀକ୍ ଗଡ୍ କୁହାଯାଏ । ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟ ୧୯ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ‘ମେଁ ପ୍ରେମ୍ କି ଦେୱାନି ହୁଁ’ ପିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିବା ହ୍ରିତିକ୍-କରୀନା ଯୋଡିଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ତେବେ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ହ୍ରିତିକ-କରୀନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ହେଉଛି ‘ଉଲଜ’। ଏହି ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆପ୍ରୋଚ୍‌ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ନେଇ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରି ନାହାନ୍ତି । କେବଳ ସେମାନେ ନିର୍ମାତାଙ୍କଠାରୁ ଅଫର୍ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ସତ ହେଲେ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖାଯିବ କି ନାହିଁ ତାହା ଉଭୟ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ‘ମେଁ ପ୍ରେମ୍ କି ଦେୱାନି ହୁନ୍’ ବ୍ୟତୀତ ହ୍ରିତିକ୍ ଏବଂ କରୀନା କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ’ ଏବଂ ‘ୟାଦେଁ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଖବର ଶୁଣିବାକ ମାତ୍ରେ ଖୁସିର ସୀମା ରହୁନାହିଁ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା କି ଦୁହେଁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ କି ନାହିଁ ।

   Related Posts