Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପରେ ଏବେ ରାଜଧାନୀର ୬ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆଙ୍କ ଘର ଉପରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଳାଇଲା ପୋଲିସ

29/07/2019 at 8:13 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୯|୭; ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଘର ଉପରେ ଗଡିଲା ବୁଲଡୋଜର । ଆଜି ବିଡିଏ ବିଏମସି , ଓ  ସାଧାରଣ ପ୍ରସାଶନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ହଳଦି ପଡିଆରେ ଥିବା ୬ଜଣ ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଘର ଭଙ୍ଗା ଯାଇଛି । ଘରଭଙ୍ଗା ସମୟରେ ଚାରି ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ଷ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲେ । 

ରାଜଧାନୀର ନିଶା ବେପାରି ସାବଧାନ । ତୁମମାନଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପହଁଚିବ ବୁଲଡୋଜର ଆଉ ପୋଲିସ ଟିମ । ଯାହାର ଏକ ଲମ୍ବା ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ବାହାର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସି ବିଭିନ୍ନ ବସ୍ତିରେ ରହି ଧଳା ଜହର  କରବାର କରି ଯୁବ ସମାଜକୁ ତଳି ତଳାନ୍ତ କରୁଥିବା ଏହି ବେପାରିଙ୍କ ଘର ଖାଲି ଭଙ୍ଗାଜିବ ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକଙ୍କୁ ରାଜଧାନୀର ରାଜରାସ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇ ଦେବନାହିଁ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କୁ ତଡିପାର କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଜୋଯନା କରିସାରିଛି ପୋଲିସ ।

 ସୋମବାର ହଳଦି ପଡିଆ ବସ୍ତିର ଛଜଣ ନିଶାବେପାରୀଙ୍କ ଘରକୁ ମାଟିରେ ମିଶାଇ ଦେଇଛି ଏନଫୋର୍ଷମୋଣ୍ଟ ଟିମ । ଯେଉଁଥିରେ ରହିଛି ବାରମ୍ବାର ଧଳା ଜହର ବିକ୍ରୀ କରି ଧରା ପଡିଥାବା ବେପାରୀଙ୍କ ନାଁ । ହଳଦି ପଡିଆର ନିଶା ବେପାରୀ  ଦିଲିପ ସିଂ  , ଆୟସା ବିବି , ସରିଫ ଖାନ , ରାଜା ବାରିକ , ସଂଜୟ ମହାନ୍ତି ଓ  ତୁଳଶି ଦାସ  ଙ୍କ ଘରକୁ ମାଟିରେ ମିଶାଇ ଦେଇଛି ଏନଫୋର୍ଷମେଣ୍ଟ ଟିମ ।

 ଆଗକୁ ଏହିଭଳି ରାଜଧାନୀରେ ଥିବା ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଘରକୁ ଭଙ୍ଗା ଝିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିସନର ।ଏଥର ସାରା ହଳଦିପଡିଆର ଲୋକମାନେ ବାହାରିଥିଲେ ପୋଲିସ ସପକ୍ଷରେ । ସେ ଯାହା କିଛି ହେଉନା କାହିଁକି କେବଳ କେତେଜଣ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସାରା ହଳଦି ପଡିଆ ବଦନାମ ହେଉଛି ।

ସବୁଠାରୁ ବଡକଥା ହେଉଛି ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଧଳା ଜହର କବଳରେ ପଡି ନଷ୍ଠ ହେବାକୁ ବସିଲେଣି । କେବଳ ଏମାନଙ୍କର ନୁହେଁ ଏଠାରେ ଯିଏବି ନିଶା ବେପାର କରୁଛି ସେମାନଙ୍କର ଘର ଭାଙ୍ଗାଜିବା ଦରକାର ବୋଲି ସ୍ତାନିୟ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ।

କେବଳ ହଳଦି ପଡିଆ ନୁହେଁ ରାଜଧାନୀର ଅନ୍ୟ ବସ୍ତି ମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବଶିଘ୍ର ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗିବ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ଭଙ୍ଗାବେଳେ ୪ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହିତ ଦୁଇଜଣ ଏସିପି ଓ ତିନୋଟି ଥାନାର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଘଟଣା ଉପରେ ତିକ୍ଷ୍ମ ନଜର ରଖିଥିଲେ

   Related Posts