scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୁରୁବାରରେ କିପରି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ- ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଶିଫଳ

19/02/2020 at 4:39 PM

ମେଷ– ଦିବ୍ୟ ଅନୁଭୂତିମିଳିବ । ମାନସିକସ୍ତରରେ ଧର୍ମନିଷ୍ଠ ରହିବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧି, ପରୋପକାର, ଅମ୍ଳ, ଅର୍ଶ, ଅଜୀର୍ଣ୍ଣ ଆଦି ଭୋଗପୀଡା ଭୋଗହେବ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ପାଇବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୬ ।


ବୃଷ– କ୍ଷମତାସୀନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କସହଚର୍ଯ୍ୟା ପାଇବେ । ଗୃହରେ ବନ୍ଧୁ ସମାଗମ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି, ବିବାଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିବ । ସ୍ଥିରବିଚାରରେ ଗୃହ ସମସ୍ୟାର ଆପୋଷ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ୟେଲୋ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।


ମିଥୁନ – ବିନାକାରଣରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ବଢିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ୍‌ ବୁଝାମଣା ଆସିବ । ଆୟ ଦିଗରେବାଧା ନାହିଁ । ପୁରାତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା କମ୍‌ ହେବ । ନିର୍ମାଣମୂଳକକର୍ମରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


କର୍କଟ–ବୃତ୍ତିରେଉନ୍ନତି, କଥା ଓ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟତା ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଅଛି । ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ରୁଚି, ଯାତ୍ରାଶୁଭ, ପାରିବାରିକ ସ୍ନେହ, ସଦିଚ୍ଛା ପାଇବେ । ଅର୍ଥାଗମ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟୟଭରଣା କରିହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।


ସିଂହ – ଦେହ ଅପେକ୍ଷା ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟହାନୀ ଅଧିକହେବ । ଆପଣାର ଲୋକେ ଶତ୍ରୁତା ଆଚରଣ କରିବେ । ଆୟ କମିପାରେ । ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ । ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ମେରୁନ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।


କନ୍ୟା–ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ବିଳମ୍ବିତ ହେବ । ସଞ୍ଚୟ ରାଶି କମିପାରେ । ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରକ୍ଷା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ । ଉଚ୍ଚବର୍ଗରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ତୀର୍ଥ ବ୍ରତରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।


ତୁଳା–ତର୍କ ଓ ବିଚାରଉଭୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ରଭୋଗ ହେତୁ ଯାତ୍ରା ଅଶୁଭ, କାର୍ଯ୍ୟ ବିଶୃଙ୍ଖଳା, ମନରେ ଉତ୍ସାହହାନୀ ହୋଇପାରେ । ସଜ୍ଜନ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବେ, ସତ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗକ୍ରୀମ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।


ବିଛା–ଗୃହ ନିର୍ମାଣାଦି କର୍ମ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ । ଦୁଃଖ ଅଭାବ କେତେକାଂଶରେ ଦୂର କରିପାରିବେ । ସନ୍ତାନ ବର୍ଗରୁ ସୁଖ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଲିଖନ ପଠନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି, ପତିତ ଅର୍ଥ ଉଦ୍ଧାର କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।


ଧନୁ –ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ରଭୋଗ ହେତୁ ଦିନଟି ଶୁଭକାରକ ହେବ । ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରକ୍ଷାକରି ପାରିବେ । ଅର୍ଥାଗମ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କଫି । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


ମକର–କେତେକ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିଳ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ । ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଉଦ ଯୋଗସିଦ୍ଧି, ସନ୍ତାନ ସୁଖ, ଧର୍ମନିଷ୍ଠା ବଢିବ । ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।


କୁମ୍ଭ -ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ରଭୋଗ ହେତୁ ଦିନଟି ପ୍ରତିକୂଳ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ମନ ଅସ୍ଥିରରହିବ ।ଏକାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦେଇ ବିବ୍ରତ ବୋଧ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆସିପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।


ମୀନ – ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିଗରେ ସଚେତନ ହେବେ । ଆହାର ଓ ବିଶ୍ରାମରେ ଅନିୟମିତତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଦେବ ପୂଜନରେ ନିଷ୍ଠା, ଧାତୁ ଦ୍ରବ୍ୟାଦି ଲାଭଯୋଗ ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁ ବେଷ୍ଟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଚ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

   Related Posts