scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ

25/05/2020 at 5:33 PM

ମେଷ – ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଶୁଭ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି । ଭ୍ରମଣ ଜନିତ ସୁଖ ମିଳିଲେବି ଆପଣ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ । ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ବୃଷ – ପରୋପକାରରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉତ୍ସାହପ୍ରଦ ହେବ । ମୂଲ୍ୟବାନ୍ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ଓ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରିୟ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନ କ୍ଷୟ ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

ମିଥୁନ – ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ମିଳିପାରେ, ମାତ୍ର ପୁଣ୍ୟ ସହିତ ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ । ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ପ୍ରୋତ୍ସାହନ କରାନ୍ତୁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।

କର୍କଟ – ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ନୀତିନିଷ୍ଠ ଓ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ, ବଡ ଲୋକଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନେବା ଉଚିତ୍ । ଶତ୍ରୁ କୁ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜ୍ଞତାର ପରିଚୟ ଦେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

ସିଂହ – ଧନ-ଜନ-ଗୋପ- ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପାଇବା କଷ୍ଟ କର ହେବ । ବହୁ ବିଦ୍ୟାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହୋଇପାରନ୍ତି । ନାନାବିଧ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ଓ ଗୁଣଜ୍ଞ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

କନ୍ୟା – ସେବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ରିୟ ଉଦୟ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟା ଆରୋହଣ କରିବେ । ଉପକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତଜ୍ଞତା ଜ୍ଞାପନ କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ତୁଳା – ଧନ-ସମ୍ପଦ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି । ଶତ୍ରୁ ନାଶ କରି ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପରେ ବିପଦ ଅଛି । ବାହୁରେ ପୀଡା ଉପୁଜି ପାରେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଦ୍ୟାରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ବିଛା – ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଅଧିକା ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ କ୍ଷତି କାରକ ହେବ । ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ଧନୁ – ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ଦେଖା ଦେବ । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କୃଷିରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ବାଧା ଆସିପାରେ । ସୁଭାଷୀ ଓ ସୁମିତ୍ରଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

ମକର – ସତ୍ୟନିଷ୍ଠ ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଦ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭ ହେବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ । ଛଳନା ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନାରଙ୍ଗୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

କୁମ୍ଭ – ସୁଭାଷୀ ଓ ସୁ ବିଦ୍ୟାଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉତ୍ତମ ବିଦ୍ୟା ପାଇ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ ଜିଦ୍ ରେ ଅଟଳ ରହିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ମୀନ – ବିଦ୍ୟା ଲାଭ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସତ୍‌-କର୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ । କୃଷି କର୍ମରେ ତତ୍ପର ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଫି । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ଞ୍ଜ ।

   Related Posts