scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରବିବାରରେ ଏମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ- ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଶିଫଳ

8/02/2020 at 4:17 PM

ମେଷ– ଯାହାକରନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଭଗବତ୍‌ ଚିନ୍ତାରେ ମଗ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୪ ।

ବୃଷ–କାର୍ଯ୍ୟକରିବା ପାଇଁ ଅପୂର୍ବ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭକରି ବେଶୀର୍ଷକୁ ଉଠି ପାରନ୍ତି ।ତ୍ୟାଗପୁତ ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ନୀତିଜ୍ଞଭାବେ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆଦରଣୀୟ ହେବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ମିଥୁନ – ରୋଜଗାରକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ରଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ମିଷ୍ଟାନ୍ନଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତହେବେ ।ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ନୂଆବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।

କର୍କଟ–ହାତରୁ ଖସିଗଲେ ପ୍ରମାଦ ପଡିପାରେ । ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେଇ ଚୁପ୍‌ରହି ନିରବ ଦର୍ଶକହେବେ ।ସରଳ ପ୍ରକୃତି ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତର କାରଣହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧୂସର ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ସିଂହ –କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସମ୍ମାନିତ ହେବେ ।ଶୁଭ ଖବର ପାଇଖୁସି ହୋଇ ପାରନ୍ତି ।ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ସତ୍‌କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

କନ୍ୟା–ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଥାଇବି, ଧର୍ମ-କର୍ମସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି । ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତହେବେ ।କର୍ମରେ ସଫଳତାମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧିଘଟିବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତା ବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହଛି ।ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ତୁଳା–ଘାତବାର ଥିବାରୁ ଦେବ ଦର୍ଶନରେ ସମସ୍ତ କଳ୍ମଶ ଦୂରହେବ । ସେବାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ଚାଲି ଚଳନରେ ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି ।କ୍ଷମତାର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇ ତାର ସଦ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ୟେଲୋ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ବିଛା–କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମୟିକ ଭାବେ ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ ।ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ । ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ଧନୁ –ବାରମ୍ବାର ଚେଷ୍ଟାକଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।ବନ୍ଧୁମିଳନ ଘଟିପାରେ ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳହେବେ ।ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି । ସୁଖାଦ୍ୟ ପାଇ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗଗ୍ରୀନ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ମକର–କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୁରୁଖୁରୁରେ କରିପାରନ୍ତି ।ସାମୟିକ ଭାବେ ଶତ୍ରୁର ଉପସ୍ଥିତି ନେଇ ମନରେ ଭୟଉପୁଜି ପାରେ । ଶେଷରେଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତକରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ ।ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇଖୁସି ହୋଇ ପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

କୁମ୍ଭ -ପଢା ପଢିରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶୁଭଖବର ପାଇ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଦିନଟି ଭିତରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଚ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ମୀନ – ଅତି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ବିରୋଧା ଭାଷ ଶୁଣାଯିବ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହୋଇପାରେ । କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆମଦାନୀ ଦ୍ରବ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ କରି ଗଢି ତୋଳିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

   Related Posts