scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁଣି ବିବାଦରେ ବଲିଉଡ ଗାୟକ ହନି ସିଂହ, ଘରୋଇ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ

3/08/2021 at 8:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୮ : ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ଗାୟକ ହନି ସିଂହ ପୁଣି ଅଡୁଆରେ ଫସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଘରୋଇ ହିଂସାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ ଶାଳିନୀ ତଲଓ୍ବାର । ହନି ସିଂହଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଶାଳିନୀ ତଲଓ୍ବାର ପାରିବାରିକ କହଳକୁ ନେଇ କୋର୍ଟର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଛନ୍ତି । ଘରୋଇ ହିଂସାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନ୍‌ ବଳରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ହନି ସିଂହଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଦିଲ୍ଲୀର ତୀସ ହଜାରୀ କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ଶାଳିନୀ ତଲଓ୍ବାର ।

ଶାଳିନୀ ତଲଓ୍ବାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆଇନଜୀବୀ ସନ୍ଦୀପ କପୁର, ଅପୂର୍ବା ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ଜିଜି କଶ୍ୟପ ମାମଲା ଲଢୁଛନ୍ତି । ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ନେଇ ହନି ସିଂହଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ୍‌ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି କୋର୍ଟ । ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ନୋଟିସ୍‌ର ଜବାବ ଦେବାକୁ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପ୍ରପର୍ଟି ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରି ନକରିବା ଏବଂ ଶାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଆଞ୍ଚ ନଆଣିବା ନେଇ କୋର୍ଟ ହନି ସିଂହଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Honey Singh shares a throwback pic with wife Shalini from their wedding.  See it here - Hindustan Times

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ହନି ସିଂହଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ । ଶାରୀରିକ ହିଂସା, ଯୌନ ହିଂସା, ମାନସିକ ଉତ୍ପୀଡନ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଶାଳିନୀ ତଲଓ୍ବାର । ହନି ସିଂହଙ୍କ ପିତା-ମାତା ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ଘରୋଇ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଶାଳିନୀ । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଫେରାଇବା ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରପର୍ଟି ନବିକିବା ପାଇଁ ସେ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ । ଏହି ଆଧାରରେ କୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ହନି ସିଂହଙ୍କୁ ସେହି ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ହନି ସିଂହ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ବନ୍ଧୁତ୍ବ ଥିଲା । ପରେ ଉଭୟ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସିଖ୍ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିବାହମକୁ ନେଇ କାହାରିକୁ ଜଣାଯାଇନଥିଲା । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଫିୟର ଫ୍ୟାକ୍ଟର- ଖତରୋଁ କି ଖିଲାଡି ସିଜିନ୍‌ ୫ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଡିୟାନା ଉପ୍ପଲଙ୍କ ସହ ହନି ସିଂହଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡା ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇନଥିଲା ।

Yo Yo Honey Singh's wife Shalini Talwar alleges domestic violence, Delhi  Court issues notice

   Related Posts