Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ହଲିଉଡ୍‌ରେ କରୋନା : ଅଭିନେତା ଟମ୍ ହ୍ୟାଙ୍କସ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ରୀତା ୱିଲସନଙ୍କ ରକ୍ତ ନମୁନା ପଜିଟିଭ୍

12/03/2020 at 10:54 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୩: ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଟମ୍ ହ୍ୟାଙ୍କସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୀତା ୱିଲସନ ଉଭୟ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରଥମ ସେଲିବ୍ରିଟି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସଂକ୍ରମିତ ନେଇ ସାର୍ବଜନୀନ ହୋଇଛି ।

ହ୍ୟାଙ୍କ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ୱିଲସନ ଉଭୟଙ୍କ ବୟସ ୬୩ ବର୍ଷ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଥିବାବେଳେ ସେମାନେ ଜ୍ବରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି ।

ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ବର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବ୍ୟାପୁଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ କ’ଣ କରିବେ ? ମେଡିକାଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରୋଟୋକଲ ରହିଛି ଯାହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆମେ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିବୁ । ସେ ବିଶ୍ବକୁ “ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଅପଡେଟ୍”ରଖିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତା ।

ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି । ୟୁରୋପୀୟଙ୍କୁ ଆମେରିକା ମନା କରାଯାଇଛି । ଆସନ୍ତା ୩୦ ଦିନ ପାଇଁ ୟୁରୋପରୁ ଆମେରିକା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । କରୋନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ୱାଶିଂଟନ୍ ଷ୍ଟେଟ୍ ଇମେର୍ଜେନ୍ସି ଜାରି କରିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଗାୟକ ସେଲିନ୍ ଡିଅନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଶୋ ନଭେମ୍ବରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଉଛି । କାରଣ ସେ ଥଣ୍ଡା ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ।

   Related Posts