ନାଗପୁରରେ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା; ୨ ମୃତ, ୪ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ଆହତ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 19, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୦୬: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଆଉ ଏକ ହିଟ୍ ଓ ରନ୍ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପୁଣେରେ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏବେ ନାଗପୁରରେ ହିଟ୍ ଓ ରନ୍ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ୬ ଜଣ ବନ୍ଧୁ ମଦ୍ୟପାନରେ ଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ହୁଣ୍ଡାଇ ଭର୍ନା କାର ସହିତ ରାସ୍ତାରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ଏକ ସେଡାନ କାରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ପରେ ଟାୟାର ଫାଟି ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାଦରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ସେ କାରକୁ ବ୍ୟାକ୍‌ କରି ଫୁଟପାଥରେ ଶୋଇଥିବା ୧୭ ଜଣଙ୍କୁ ମଡାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୫ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା। କାରର ନମ୍ବର ଖୋଜି ଏହାର ମାଲିକ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କାରରେ ଥିବା ୬ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କାର ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୨ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଇଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ୫ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କହିଛି। କାର ମାଲିକ ସୌରଭଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ନାଗପୁରର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ବରିଷ୍ଠ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅଗ୍ନିଶମ ଇଞ୍ଜିନିୟର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଆଇପିସି ଧାରା ୩୦୪ ବି (ଦୋଷୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ନୁହେଁ ହତ୍ୟା) ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଏହି ୬ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କାର ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଆସି ପାର୍କିଂରେ ଥିବା କାରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ହଠାତ୍ କାରଟି ଓଲଟା ହୋଇ ଫୁଟପାଥ ଉପରକୁ ଚଢିଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.