ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ହିଲ୍ ଭ୍ୟୁ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର

13/12/2021 at 7:54 AM

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି,୧୩/୧୨:  ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି-ବାଲିଗୁଡା ୫୯ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଦୁର୍ଘଟଣା । ହିଲ୍ ଭ୍ୟୁ ଆମ୍ବ ବୁଲାଣି ଠାରେ ଏକ କାର୍ ଦ୍ରୁଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି ।  ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରୁ ବୁଲି ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ରାତ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏଥିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ  ବ୍ରହ୍ମପୁର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ମୁଖ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତେକ ଦିନ ଏଠାକୁ ହଜାର ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ହରିୟାଣାର କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଦାରିଙ୍ଗିବାଡି ବୁଲି ଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ବୁଲି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ କାରଟି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ହିଲ ଭ୍ୟୁ ଏହି ବୁଲାଣି ଜାଗାରେ କୌଣସି ସତର୍କ ସୂଚନା ଫଳକ ଲାଗିନଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଜାଣି ନପାରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ଏହି ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷକ ଭିତରେ ଆଠ ଗୋଟି ଦ୍ରୁଘଟଣା ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି  ।

   Related Posts