vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ହାଇୱେ ଇନ୍ ହୋଟେଲ୍ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ: ମୃତ ମହିଳା ଥିଲେ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ବା, ହତ୍ୟାକାରୀ ଆଦିତ୍ୟ ଆଗରୁ କରିଥିଲା ମର୍ଡର ପାଇଁ ରେକି

28/08/2018 at 8:35 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୮|୮: ଭୁବନେଶ୍ବର ହାଇୱେ ଇନ୍‌ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନୃସଂଶଭାବେ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସୁଛି । ମୃତ ମହିଳା ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ବା ଥିଲେ ବୋଲି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ହତ୍ୟାକାରୀ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବଂଧୁ ଆଦିତ୍ୟ ମହାପାତ୍ର କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ହୋଟେଲକୁ ଆସି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ରେକି କରିଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିପାରିଛି । ଆଧାର କାର୍ଡ ଜାଲ୍‌ କରିବାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହତ୍ୟାପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଲୁହାରଡ୍‌ କିଣି ଆଣିବା ଯାଏଁ ସବୁ କଥା ଆଦିତ୍ୟ ଆଗରୁ ରେକି କରିଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୨୪ ତାରିଖରେ ହୋଟେଲ ହାଇୱେ ଇନ୍‌ର ରୁମ୍‌ ନମ୍ବର ୧୨୧ରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତ ଦେହ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ବିଶ୍ବାଳ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ମାଁଙ୍କ ଠାରୁ ପୋଲିସ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପାଇଥିଲା ।

ଲକ୍ଷ୍ମିପ୍ରିୟା ପୂର୍ବରୁ ଗଡଖୋର୍ଦ୍ଦାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ସ୍ବାମୀହ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଗୀତା କଲେଜ ନିକଟରେ ଥିବା ମଦନପୁରରେ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଗତ ୬ ମାସ ହେବ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଆଦିତ୍ୟ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା । ଦିହେଁ ଏକାଠି ବୁଲାବୁଲି କରିବା ସହ ଅନ୍ତରଂଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତ ବିତାଉଥିଲେ । ଏପରିକି ଉଭୟେ ବାଂଗାଲୁର ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ଯାଇଥିଲେ । ୟା ମଧ୍ୟରେ ଲକ୍ଷ୍ମିପ୍ରିୟା ଅନ୍ତଃସତ୍ବା ହେବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସମସ୍ୟା । ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଲକ୍ଷ୍ମିପ୍ରିୟା ଚାପ ପକାଇଆସୁଥିଲେ । ତେବେ ଆଦିତ୍ୟ ଏଥିରେ ରାଜି ହେଉନଥିଲେ । ହୁଏତ ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ଷ୍ମିପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ଆଦିତ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

   Related Posts