vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ, ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତି

13/08/2019 at 2:59 PM

ପାଟଣା ୧୩|୮:  ବିହାରର ରାଜଧାନୀ ପାଟଣା ସମେତ କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ରାଜନେତା ତଥା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ୍ ସହ ସଂପୃକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି । ଏମିତି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଭୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ୍ ରେ ଫସିଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକା ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି ।

ପୀଡିତା ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସ ଏବଂ କୋର୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ୍ ର ମହିଳା ଦଲାଲ ତାଙ୍କୁ ଆରା, ପାଟଣା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌର କେତେକ ରାଜନେତା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିକଟକୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ପଠାଇଥାନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦଲାଲ ତାଙ୍କୁ ବିଧାୟକ, ଇଂଜିନିୟର ଏବଂ ଠିକାଦାରମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ଯେ, ସେ ବିଧାୟକ କିଏ ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଦଳର ।

ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ୍ ରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ଦଲାଲ ଅନୀତା ଦେବୀ ସମେତ ଦୁଇଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆରା ସନ୍ଦେଶ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳ ମାନିୟଚ୍ଛ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲ ଅନୀତା । ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଲାଲି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ସଂପୃକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅନୀତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲେ ।

ଅନୀତା ନାବାଳିକା ପୀଡିତାଙ୍କୁ ନେଇ ଜଣେ ଇଂଜିନିୟର ଏବଂ ପାଟଣା ସଚିବାଳୟର କ୍ବାର୍ଟରକୁ ନେଇ ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ପୀଡିତା ଅନୀତାଙ୍କ ଘରୁ ମୋବାଇଲ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଆସି ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିଲା ଅନୀତା ।

ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇଂଜିନିୟରଙ୍କର ଚିହ୍ନଟ କରିଛି । ଏହି ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ୍ ରେ ବହୁ ରାଜନେତା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଏବେ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

   Related Posts