Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ହେରା ଫେରି-୩ରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ହଙ୍ଗାମା, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ-ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିନା ଫିଲ୍ମ ଅଧୁରା

12/11/2022 at 2:30 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୧୧: ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ହେରି ଫେରି’ ଏବଂ ‘ଫିର ହେରା ଫେରି’ ଖୁବ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଲଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଫିଲ୍ମର ପାର୍ଟ-୩କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଫିଲ୍ମରେ ବାବୁ ରାଓ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ପରେଶ ରାୱଲ ହେରି ଫେରି-୩ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସହ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଯେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ହେରା ଫେରି-୩ ର ଅଂଶ ହେବେ କି? ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ପରେଶ ରାୱଲ କହିଥିଲେ ଯେ ହଁ ଏହା ସତ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରେ ଖୁସି ନଥିଲେ। ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ସାକ୍ଷାତ ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ ବଦଳାଗଲା ନାହିଁ। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ହଟାଇ ଦିଆଗଲା ।

ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଅକ୍ଷୟ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଫିଲ୍ମ ବି ନାହିଁ।

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯଦି ପରେଶ ରାୱଲ ହେରା ଫେରିଙ୍କ ହୃଦୟ, ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହେଉଛନ୍ତି ଆତ୍ମା ​​। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିନା ହେରି ଫେରି ପୁରା ବେକାର।  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିବା ସହ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts