Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ନିଲମ୍ବିତ-କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ଆସି ନଥିଲା ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଆଡିମିଟ୍‌ କାର୍ଡ

20/02/2020 at 7:42 PM

ରାଉରକେଲା : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ  ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ନିଲମ୍ବିତ । ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ।  ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦେଶରେ କଲେ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ।  ପାନପୋଷ ହାଇସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମାନସ ମୋହିନୀ ବଳଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି ।

ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରୀ ଫର୍ମ   ପୂରଣ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର  ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ବୋର୍ଡ଼କୁ ଏହାକୁ ପଠାଇ ନ ଥିଲେ  ।  ଫଳରେ ଆଡମିଟ କାର୍ଡ ଆସି ନଥିଲା ।  ଆଡମିଟ କାର୍ଡ ପାଇନଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଡିଇଓଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରି​‌ଥିଲେ ।

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ବୋର୍ଡରୁ ଆଡମିଟ କାର୍ଡ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ଛାତ୍ରୀ ସ୍ବାଭାବିକ ଭାବେ  ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts