ଅଡୁଆରେ ଅମୀରଙ୍କ ପୁଅ ଜୁନୈଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ, ରିଲିଜ୍ ଉପରେ ରୋକ୍‌ ଲଗାଇଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 13, 2024 IST

TOI

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ତଥା ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଜୁନୈଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ 'ମହାରାଜ' ଜୁନ ୧୪ରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସହ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଗୁଜୁରାଟ ହାଇକୋର୍ଟ। ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏକ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା। ଜୁନୈଦଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏଥିରେ କିଛି ସିନ୍ ରହିଛି ଯାହା ଧାର୍ମିକ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜୟଦୀପ ଅହଲୱାଟ ଏବଂ ଶାଲିନୀ ପାଣ୍ଡେ ଜୁନାଦ ଖାନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପି ମାଲହୋତ୍ରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ‘ମହାରାଜ’ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଖବରର ଶିରୋନାମାରେ ରହିଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଗୁଜୁରାଟର ଉନବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ହିନ୍ଦୁ ଧାର୍ମିକ ନେତାଙ୍କୁ ନକରାତ୍ମକ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। ପିପିଙ୍ଗମୁନ୍‌ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 'ମହାରାଜ'କୁ ନେଇ କାଳେ ବିବାଦ ଉପୁଜିବ, ଏନେଇ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ କରାଯାଇନଥିଲା। 

ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନି। ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ 'ମହାରାଜ'କୁ ଏକ ନୋଟିସ ପଠାଯାଇଥିଲା। 

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କୌଣସି ପ୍ରମୋସନ ହୋଇଥିଲା କିମ୍ବା ଏହାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, 'ମହାରାଜ'ର ନିର୍ମାତାମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଦର୍ଶକମାନେ ଏହାର ବିଷୟବସ୍ତୁ ନିଜେ ବିଚାର କରିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ 'ମହାରାଜ'କୁ ନେଇ ବଏକଟ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 'X' ରେ କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାଧୁଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ଢଙ୍ଗରେ ଚିତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.