oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ପୁଅକୁ ମାରି ମା’ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ବାପଘର ଲୋକେ

19/07/2021 at 2:04 PM

ନୟାଗଡ଼ ୧୯।୦୭ : ପୁଅକୁ ହତ୍ୟାକରି ମାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ  । ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା ଶଙ୍ଖେଇ ଗାଁର ଘଟିଛି ଘଟଣା । କିନ୍ତୁ ସେପଟେ ମା ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର  ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖଣ୍ଡପଡ଼ା କିଆଝର ଗାଁର ପବିତ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଝିଅ ମିଲିମଣି ୨୦୧୮ ମସିହାପରେ ଶଙ୍ଖେଇ ଗାଁର ପ୍ରସନ୍ନ ସାହୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରଠାରୁ ମିଲିଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନ ଦିଆଯାଉଥିବା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ବିବାହର ଏକ ବର୍ଷର ପରେ ପୁଅ ହେବାଠୁ ମିଲି ପ୍ରାୟ ୨ବର୍ଷ ଧରି ବାପ ଘରେ ରହିଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗାଁର ଭଦ୍ରଲୋକଙ୍କ ବୁଝାମଣା ପରେ ଗତ ୬ମାସ ହେଲା ମିଲି ଶାଶୁ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ପ୍ରସନ୍ନ ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ରହି କାମ କରୁଥିଲେ । ପ୍ରସନ୍ନ ମଝିରେ ମଝିରେ ଘରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଗାଁର କିଛି ଦିନ ରହିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ କାମକୁ ଫେରିଯାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗତ ୨ ଦିନ ତଳେ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିବା ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ମିଲି ଜଣାଇଥିଲେ । ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ମାରିଦେବାର ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ବୋଲି ମିଲି ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏବେ ଘରୁ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ଆଣିଛି । ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ଯେ, ମା-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଖଟରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ଫ୍ୟାନ୍‌ରେ ଏକ ଲୁଗା ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେଣୁ କିଭଳି ଉଭୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା , ତାହା ଏବେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ । ଘରେ କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ପଡିନଥିବା ବେଳେ ଏକ ହାତଲେଖା ଚିଠି ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ତେଣୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ହେଲେ, ପ୍ରକୃତ ସତ ପଦାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ମିଲିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts