scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ମହାନ୍ତି; ସୋସିଅାଲ ମିଡିଅାରେ ନିଜକୁ ଅପରାଧ ଜଗତର ବାଦଶାହା ବୋଲି କହୁଥିଲା

7/10/2018 at 5:31 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୭/୧୦ : କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ମହାନ୍ତି ଓରଫ ଚିଣ୍ଟୁ । ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଜଟଣୀ ଥାନା କୁସୁମାଟି ଅଞ୍ଚଳରୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେସାଲ ସ୍କ୍ବାଡ ଓ କ୍ୟୁଏଟି ରାକେଶକୁ କରିଛି ଗିରଫ । ତା ସହ ପୋଲିସ ରାକେଶ ଦୁଇ ଅପରାଧୀକ ସହଯୋଗୀ ନାବାଳକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରିଛି ଗିରଫ । ପୋଲିସ ଉପରକୁ ୪ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଦୌଡି ପଳାଉଥିବା ସୟରେ ପୋଲିସ ତାକୁ କାବୁ କରିଛି ।

ଭଲ କରି ଦେଖନ୍ତୁ ସୋସିଅାଲ ମିଡିଅାରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏଇ ଫଟୋକୁ । ଇଏ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଂଳାପ ନୁହେଁ । ଇଏ ହେଉଛି କମିଶରେଟ ପୋଲିସର ସ୍କାନରରେ ଥିବା ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଦୁର୍ଧାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ମହାନ୍ତି ଓରଫ ଚିଣ୍ଟୁ । ଯିଏ ସୋସିଅାଲ ମିଡିଅାରେ ନିଜକୁ ଅପରାଧ ଜଗତର ବାଦଶାହା ବୋଲି କହି ବୁଲୁଥିଲା । ଅାଉ ‘ ମଣିଷ ହାଣିବା ତାର ପେସା ’ ବୋଲି କହି ପୋଲିସ ଖୋଲା ଖୋଲି ଭାବେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଉଥିଲା । କେବଳ ଯେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ତା ନୁହେଁ । ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହାଣି ଦେଉଥିଲା । ଏ ନେଇ ନେଇ ରାଜଧାୀର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ତେବେ ଏଭଳି ଏକ ଦୁର୍ଧାନ୍ତ ଅପରାଧୀକୁ କମିଶରେଟ ପୋଲସ ଗିରଫ କରିଛି । ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଜଟଣୀ ଥାନା କୁସୁମାଟି ଅଞ୍ଚଳରୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେସାଲ ସ୍କ୍ବାଡ ଓ କ୍ୟୁଏଟି ରାକେଶକୁ କରିଛି ଗିରଫ । ତା ସହ ଦୁଇ ଅପରାଧୀକ ସହଯୋଗୀ ନାବାଳକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରିଛି ଗିରଫ । ରାକେଶ ଓରଫ ଚିଣ୍ଟୁ ନାରେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି । ବଡଗଡ ଥାନାରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଫେରାର ଥିଲା । ସହୀଦନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଫାଇରିଂ କେଶ୍ କରି ସେ ଫେରାର ଥିଲା । ଦାବା ବଟି ଓ ରାହାଜନି ବି କରୁଥିଲା । କମିଶରେଟର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ପାଲଟିଥିଲା ରାକେଶ । ଏହାକୁ ନେଇ ରାକେଶ ପଞ୍ଝାରେ ପକାଇବା ପାଇଁ ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା କମିଶରେଟ ପୋଲିସ ।

ଗତ କାଲି ରାକେଶ ତା ଭଉଣୀ ବାହାଘର ପାଇଁ ସକୁମାଟି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଅାସିବା ପୋଲିସକୁ ସୁରାକ ମିଳିଥିଲା । ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ସୁତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ କମିଶରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପୋସାଲ ସ୍କ୍ବାଡ ଏବଂ କ୍ୟୁଏଟି ଟିମ ପହଞ୍ଚିଥିଲା କୁସୁମାଟିର । ସେପଟେ ଜଟଣୀ ଥାନା ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସେଠି ସାଧା ପୋଷାକରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ତେବେ ରାକେଶ ଖବର ପାଇ ଫେରାର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ଏହା ଭିତରେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ୪ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଦୌଡି ଚଳାଇଥିଲା । ସେପଟେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତା ଉପରକୁ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚାଳାଇଥିଲା । ଏମିତିକି ସୁକୁମାଟି ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ୫ କିଲୋମିଟର ଦୌଡିବା ପରେ ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ପଡିଥିଲା ରାକେଶ । ପୋଲିସ ସୁତ୍ରରୁ ମଳିଥିବା ରାକେଶ ଉପରେ ଏନଏସଏ ଲାଗୁ କରାଯିବ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିଟିକାଲା ଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts