ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ତାଳଚେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ; ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ବାଦଲ ରାଉତ ଆହତ

22/11/2018 at 9:47 AM

ଅନୁଗୁଳ ୨୨|୧୧:   ତାଳଚେରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର । ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା ଖଣି ଖମାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଳି କରିଛି ତାଳଚେର ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ । ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ବାଦଲ ରାଉତ ଆହତ ହୋଇଛି । ବାଦଲର ଡାହାଣ ଜଙ୍ଘରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି । ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ତାଳଚେର ଓ ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ପାଟ୍ରୋଲିଂ ସମୟରେ ବାଦଲ ଓ ତାର ୨ ସହଯୋଗୀ ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଫାୟାରିଂ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପାଲଟା ଗୁଳି କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ବାଦଲ ଆହତ ହୋଇଛି । ତା ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନରେ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମମଲା ରହିଛି । ୨ ବର୍ଷ ତଳେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲସରାରେ ବାଦଲକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଥିଲା । ଜେଲ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲା ।  ସେହିପରି ଭଦ୍ରକ ବାସୁଦେବପୁର ଆର୍ତ୍ତୁଙ୍ଗ ଗାଁରେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ ଘଟଣାରେ ମଧ୍ୟ ବାଦଲର ସଂପୃକ୍ତ ରହିଛି  । ସେ ଭଦ୍ରକ ପେ।ଲିସ ପାଇଁ ମେ।ଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଟ୍ ଥିଲା । ଗତ ୪ ଦିନ ଭିତରେ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଛି । ଗତ ୧୮ ତାରିଖ ରାତିରେ ବେଲୁ ଖାଁକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା ଅନୁଗୁଳ ସ୍ପେସାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ।

   Related Posts