ୟୁପିରେ ଭୟଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ; ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟି ହେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 14, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୦୫: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହାପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ  ଭୟଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଏକ କାର ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ଡିଭାଇଡର୍ ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ କାରରେ ଥିବା ୬ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ କାରରୁ ମୃତଦେହକୁ ବାହାର କରିଥିଲା। ଆହତମାନ ତୁରନ୍ତଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଜଣେ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କାରରେ ୭ଜଣ ଲୋକ ଥିଲେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଘଟଣା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୦୯ ରେ ଆଲ୍ଲାହବକ୍ସପୁର ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଘଟିଛି । ଯେଉଁଠାରେ କାର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଡିଭାଇଡର୍ ରେ ପିଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ କାରରେ ଥିବା ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀ ୧୧୨ ଡାଏଲ କରି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 



ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ କାରରେ ଫସି ରହିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମ୍ ହୋଇଥିଲା। ପଥଚାରୀମାନେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମରେ ଅଟକି ରହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ଗୁଡ଼ିକୁ ରାଜପଥରୁ ବାହାର କରି ଟ୍ରାଫିକକୁ ସୁଗମ କରିଥିଲା। ଉଭୟ ଗାଡିକୁ ଗିରଫ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.