oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଟେକରେ ସିନ୍ ପୁରା କରିଦିଅନ୍ତି ଦାଦା: ବଲିଉଡରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମ ସଟ୍

16/06/2021 at 7:14 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୬: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜର ଅଭିନୟ ସହିତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସନ ଦ୍ୱାର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରଦାରେ ହେଡଲାଇନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଅଭିନୟ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ସର୍ବଦା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଥିଲେ। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜୁନ୍ ୧୬, ୧୯୫୦ ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ତାଙ୍କର ୭୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅଧ୍ୟୟନ କୋଲକାତା ରୁ କରିଥିଲେ । ଆରମ୍ଭରୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପୁଣେ ଫିଲ୍ମ ଏଣ୍ଡ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅଭିନୟ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Mithun Chakraborty will not celebrate his birthday Due to Sushant Singh  Rajput's Death and COVID-19-सुशांत सिंह राजपूत के निधन और कोविड-19 के कारण  जन्मदिन नहीं मनाएंगे मिथुन चक्रवर्ती ...

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ୧୯୭୬ ମସିହାରେ ମୃଣାଲ ସେନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମ ‘ମୃଗୟା’ ରୁ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେବେ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବଲିଉଡର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ‘ଦୋ ଅଞ୍ଜାନେ’ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ତେରେ ପ୍ୟାର୍ ମେଁ, ପ୍ରେମ ବିବାହ, ହମ୍ ପାଞ୍ଚ, ଡିସ୍କୋ ଡାନ୍ସର୍, ହମ୍ ସେ ହେ ଜମାନା, ଘର ଏକ୍ ମନ୍ଦିର, ଅଗ୍ନିପଥ, ତିତଲି, ଗୋଲମାଲ୍ ୩ ଏବଂ ଖିଲାଡି ୭୮୬ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ, ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟରେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ତାଲିମ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଏକ ବ୍ଲାକ୍ ବେଲ୍ଟ ମଧ୍ୟ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟ ରେସଲିଂରେ ମଧ୍ୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏମିତି ଡିସ୍କୋ ଡାନ୍ସର୍ ହୋଇନଥିଲେ, ସେ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଡାନ୍ସିଙ୍ଗ ଡିଭା ହେଲେନଙ୍କ ସହକାରୀ ଥିଲେ। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବହୁତ କମ୍ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏକ ସମୟରେ ‘ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସଟ୍’ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଚାଲୁଥିଲା, କାରଣ ସେ ପ୍ରଥମ ସଟରେ ସିନ୍ ପୁରା କରିଦେଉଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ ସଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଉଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଦାଦାଙ୍କ ଉଦାହରଣ ଦେଇ ସିଙ୍ଗଲ୍ ସଟ୍ ଆର୍ଥାତ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସଟ୍ ଦେବାକୁ କହୁଥିଲେ ।

Mithun Chakraborty Wiki, Height, Age, Wife, Children, Family, Biography &  More – WikiBio

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଟିଭି ସୋ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଡ୍ୟାନ୍ସର ସିଜନ୍ ୬ ର ମଞ୍ଚରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ମିଥୁନ ଏକାଠି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ସଲମାନ ମିଥୁନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର କଥା କହିଥିଲେ ଯେ ମିଥୁନ ଦା ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ଦିନରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଚାରି ସିଫ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଚାରିଟି ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେଟ୍ ରୁ ଅନ୍ୟ ସେଟ୍ କୁ ଯାଉଥିଲେ । ସେ ଏହା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ଗୋଟିଏ ଟେକରେ ସଟ୍ ପୁରା କରିଦେଉଥିଲେ ।

୩ ଟି ଜାତୀୟ, ୨ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିବା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିନ୍ଦୀ, ବଙ୍ଗାଳୀ, ଭୋଜପୁରୀ, ଓଡିଆ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଭାଷା ଫିଲ୍ମ ସମେତ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଭଲ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ, ମିଥୁନ୍ ଜଣେ ସଫଳ ବିଜନେତମ୍ୟାନ୍ । ଓଟି, ଦାର୍ଜିଲିଂ, ସିଲିଗୁଡି, କଲିକତା ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ମିଥୁନଙ୍କ ହୋଟେଲ ଅଛି ଯାହା ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ।

   Related Posts