oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ପରେ ହାଇଆଲର୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବତରଣ ଲାଗି ମିଳିଲାନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୫ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

୫୦ ପରେ ବି ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି ଏବି ଅଭିନେତ୍ରୀ, କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ କରୁଛନ୍ତି କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍

16/08/2022 at 10:40 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୬/୦୮: ମୁମ୍ୱାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ୧୯୪୨ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ, ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ, କଚେ ଧାଗେ, ଲଜ୍ଜା, ଚାମ୍ପିଅନ୍, ଖୌଫ୍, ବାଗୀ ଭଳି ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହିରୋଇନଙ୍କ ଆଜି ହେଉଛି ଜନ୍ମଦିନ । ୫୨ ବର୍ଷରେ ପାଜ ଥାପିଛନ୍ତି ମନୀଷା କୋଇରାଲ୍ । ୧୯୭୦ ମସିହା ଆଜିରେ ଦିନରେ ନେପାଳର କାଠମାଣ୍ଡୁରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ମନିଷା ।

ନେପାଳ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ସେ ଅର୍ଜିଛନ୍ତି ସୁନାମ । ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଜାଣିବା ।
ଆଜିକାଲି କଣ କରୁଛନ୍ତି ମନୀଷା କୋଇରାଲା ?
ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସିନେମାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିବା ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଆଜିକାଲି ମି ଟାଇମ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ଆଦୌ ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଗ୍ଲାମ ଦୁନିଆ ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ୯୦ ଦଶକର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରିୟତା ହରାଇନାହାଁନ୍ତି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସହିତ ତାଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମ, ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି ।
ଗମ୍ଭୀର ରୋଗକୁ ମାତ୍ ଦେବା ପରେ ବି ୫୨ ବର୍ଷରେ ଫିଟ୍:
ମନୀଷା କୋଇରାଲାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଭାବରେ ଗଣାଯାଏ । କାରଣ ମନୀଷା ଓଭାରି କ୍ୟାନ୍ସର ଭଳି ଏକ ଗମ୍ଭୀର ରୋଗକୁ ମାତ୍ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହାକି ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ । ଅଭିନେତ୍ରୀ କେବଳ ଏହି ରୋଗକୁ ପରାସ୍ତ କରିନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ପୁମିଥରେ ବଞ୍ଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ମନୀଷା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଫିଟନେସ୍ ରୁଟିନ୍ ର ଅନେକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାସ୍କେଟବଲ୍ ଖେଳିବା, ସାଇକେଲ ଚଲାଇବା, ଜଙ୍ଗଲ ଚାଲିବା ବିଷୟରେ ଅନେକ କ୍ଲିକ୍ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲେ, ପ୍ରକୃତରେ ଲାଗୁଛି ଯେ ୫୨ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବାର କଳା ରଖିଛନ୍ତି । କେବଳ ଫିଟନେସ୍ ରୁଟିନ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଶୁଟ୍ ର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ମନୀଷା ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି ।
କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନଜର ଆସିବେ:
ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିବା ମନୀଷା କୋଇରାଲା ପୁଣି ଥରେ ବଲିଉଡକୁ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରୁଛନ୍ତି । ମନୀଷା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଅଭିନୀତ ଶେହଜାଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଶେହାଜଦା ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେ ଅଭିନୀତ ତେଲୁଗୁ ସୁପରହିଟ୍ ଆଲା ବୈକୁଣ୍ଟପୁରୁମୁଲୁର ରିମେକ୍ ।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଶେହଜାଦା ୧୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ମନୀଷା କୋଇରାଲା ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ରିଲିଜ୍ କରି ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ । କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କ୍ରିତି ସାନନ, ପରେଶ ରାୱଲ, ରୋନିତ୍ ରୟ, ସଚିନ ଖେଡେକର ଏବଂ ଅଙ୍କୁର ରାଠୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମନୀଷାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ ।

   Related Posts