AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

କେବେ ‘ରାଜା ବାବୁ’ ତ କେବେ ‘ଆଣ୍ଟି ନଂ ୱାନ’, ତିନି ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଉଥିଲେ ଗୋବିନ୍ଦା

21/12/2022 at 12:06 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୧।୧୨: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା। ଆଜି ୫୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ।ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ତାଙ୍କର କମେଡି ସହ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍‌ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ଏପରି ଅନେକ କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାକି କିଛି ଚରିତ୍ରରେ ସେ ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧’ କିମ୍ବା ‘ହଦ କର ଦି ଆପନେ’ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଆଜି ନ ହସି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ। ୮୦ ଏବଂ ୯୦ ଦଶକରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ତାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଗଲା । ସେହି ସମୟରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଯାହା କରିପାରନ୍ତି, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ତାରକା ତାହା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।

25 Funky Clothes Only Govinda Can Pull Off

ଯଦି ଆମେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ତାରକା ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଫିକା ପଡିଯାଉଥିଲେ । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରା ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ସେ ସଂଘର୍ଷର ଯୁଗ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଅପାର ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ।  ୨୧ ଡିସେମ୍ବର ୧୯୬୩ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ।

Govinda turns writer for his upcoming film 'Aa Gaya Hai Hero' | Bollywood  News – India TV

ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ୨୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ । ହେଲେ ଏକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଗୋବିନ୍ଦା ୫୦ ଟି ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରାରେ ଗୋବିନ୍ଦା ୧୬୫ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ହିଟ୍‌ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ପୁରସ୍କାରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନୟ ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ପପୁଲାର ହୋଇଥିଲେ।

Never felt I have failed: Govinda

ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରାରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ‘ରାଜା ବାବୁ’, ‘କୁଲି ନମ୍ବର’ ‘,’ ଦିୱାନା ମସ୍ତାନା ‘,’ ବଡେ ମିୟାଁ ଛୋଟେ ମିୟାଁ ‘,’ ହିରୋ ନମ୍ବର-୧ ”, ‘ସାଜନ ଚଲେ ସସୁରାଲ’, ‘ଦୁଲାରା’, ‘ଶୋଲା ଔର ଶବନମ୍’, ‘ଦୁଲହେ ରାଜା’ ହସିନା ମାନ ଯାୟେଗି ସାମିଲ।  ସେତେବେଳେ ଥିଏଟରରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମାଷ୍ଟରବ୍ଲାଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts