scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କନ୍ଧମାଳ ବାଲିଗୁଡାରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି, ଜଳିଗଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ

15/09/2018 at 4:16 AM

କନ୍ଧମାଳ ୧୪/୦୯: କନ୍ଧମାଳ ବାଲିଗୁଡାରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଜଣେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ଆଗରେ ଝାମୁ ନିଆଁରେ ଟଙ୍ଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସେଥିରେ ପୋଡି ହୋଇ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପଛରେ ଦାୟୀ ଲୋକଙ୍କୁ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଗତ ଶନିବାର ବାଲିଗୁଡା ଭଗାମୁଣ୍ଡା ମହାମାୟୀ ମନ୍ଦିରରେ ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବରେ ଜଣେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦଉଡିରେ ବାନ୍ଧି ନିଆଁ ଉପରେ ଓଲଟା ଟାଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଜଣକ ଥିଲେ ଅସହାୟ, ଏଣେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସରେ ବୁଡିଥିବା ଲୋକେ ଥିଲେ ଅନ୍ଧ । ମନ୍ଦିର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏପରି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ୬୦ପ୍ରତିଶତ ପୋଡି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଭିଜୁଆଲ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଘଟଣା । ଏଣେ ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ହୋଇଯିବା ଭୟରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନନେଇ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାର ପଛରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇନି । ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ବି ଭୟରେ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts