ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନ୍ସର ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହମସା ନନ୍ଦିନୀ, ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍‌ରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କହିଲେ-‘ମୁଁ ପୁଣି ଫେରିବି’

20/12/2021 at 3:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୧୨: ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କ୍ୟାନ୍ସର ରୋଗ ସହ ଲଢେଇ କରିଛନ୍ତି। ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଏବଂ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାହିରା କାଶ୍ୟପଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାନ୍ସର ସହ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହମସା ନନ୍ଦିନୀ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଛି। ସେ ଏହା ସହିତ ଶକ୍ତିର ସହ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏହା ସତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେବେ ତାଙ୍କ ବ୍ରେଷ୍ଟରେ ଗଣ୍ଠି ଭଳି କିଛି ଥିବା ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ସେ ୯ ଥର କେମୋଥେରାପି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଆହୁରି ୭ ଥର ବାକି ଅଛି। ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ସେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ।

ହାମସା ଏକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବାଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟରେ, ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ଜୀବନ ପୂର୍ବ ଭଳି ରହିବ ନାହିଁ। ୧୮ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁଁ ଏକ ଭୟଙ୍କର ରୋଗରେ ମା’ଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲି। ସେବେଠାରୁ ମୁଁ ସେହି ଅନ୍ଧାର ଛାଇରେ ରହୁଥିଲି। ମୁଁ ଡରି ଯାଇଥିଲି। ‘ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ମୁଁ ବାୟୋପସି କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ମୋର ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଛି ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଥିଲା।

Actor Hamsa Nandini opens up on her cancer treatment, puts on a brave front  - The Hindu

ହାମସା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଅନେକ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍କାନ ପରେ, ମୁଁ ସାହସର ସହିତ ଅପରେସନ୍ ଥିଏଟରକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେଉଁଠାରେ ମୋର ଟ୍ୟୁମର ଅପସାରିତ ହୋଇଥିଲା। ଡାକ୍ତରମାନେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିସ୍ତାର ବହୁତ ଅଧିକ ନୁହେଁ ଏବଂ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର ଧରିଛି। ମୁଁ ସାହାସ ହରାଇ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ନିଜକୁ କିଛି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏହି ରୋଗକୁ ମୋ ଜୀବନକୁ ପରିଭାଷିତ କରିବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ।  ମୁଁ ଲଢିବି ଏବଂ ହସି ହସି ଜିତିବି। ମୁଁ ପରଦାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାବରେ ଫେରି ଆସିବି।’

   Related Posts