ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଗୁରୁ ରନ୍ଧୱାଙ୍କ ବଲିଉଡ୍‌ ଡେବ୍ୟୁ, ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ କରିବେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେୟାର

2/10/2022 at 8:43 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୧୦: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ୫୩୨ ତମ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ୍ ହୋଇନାହିଁ। ଅନୁପମ ଖେର ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ ସହ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ଗୁରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅମିତ ଭାଟିଆଙ୍କ ଏହି କମେଡି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଆଗ୍ରା ପରିବାର ଉପରେ ଆଧାରିତ।

ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋରେ, ତାଙ୍କ ପିଠି କ୍ୟାମେରା ଆଡ଼କୁ ରହିଛି କାରଣ ଉଭୟ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଅନୁପମ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ୫୩୨ ତମ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛି ଏବଂ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ! ଯଦିଓ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର। ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଅଭିନେତା! ତାଙ୍କୁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିଅ! ଜୟ ମାତା ଦି!

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛି ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ୫୩୨ ତମ ଫିଲ୍ମ। ମୁଁ ଜଣେ ନୂତନ କଳାକାର ଏବଂ ଖେର ସାହବ ଜଣେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ । ତଥାପି, ତାଙ୍କୁ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କହିଲେ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଜଣେ ଗାୟକ ଭାବରେ ଆପଣମାନେ ମୋ ପ୍ରତି ବହୁତ ଉଦାର ଏବଂ ଦୟାଳୁ ହୋଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ମୋର ଯାତ୍ରାରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦରକାର। ମୁଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଛି।’

   Related Posts