scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଏହି ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ବୃହସ୍ପତି, ୫ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିବ ସଫଳତା

25/03/2022 at 11:44 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୩ : ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ସମସ୍ତ ନଅଟି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖଦ ଅଟେ । ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଆନ୍ତି ।

ବୃହସ୍ପତିର ସେଟିଂ ଏବଂ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ୨୪ ଫେବୃଆରୀରେ ଅସ୍ଥ ହୋଇଥିଲା । ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନର୍ବାର ଉଦୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ଉଦୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୮ରେ ଘଟିବ । ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିର ହୁଏ, ଏହାର ପ୍ରଭାବ କମିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ।

ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ସେଟିଂର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ଏକ ଗ୍ରହ ଉଦୟ ହୁଏ, ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଲାଗେ । କୁମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତିର ବୃଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ ।
ମେଷ: ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତି କୁମ୍ଭର ଏକାଦଶ ଘରେ ଉଠୁଛି । ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଉଦୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ହେବ । ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଭଳି ହେବ । ଏହି ସମୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।
ବୃଷ: ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଅଷ୍ଟମ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଅଟେ । ଏହା ତୁମର ଦଶମ ଘରେ ଅବସ୍ଥିତ । କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଅବଧିରେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଶୁଭ ହେବ ।
ସିହଂ: ଲିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତି ହେଉଛି ପଞ୍ଚମ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରର ପ୍ରଭୁ । ବୃହସ୍ପତି ତୁମର ସପ୍ତମ ଘରେ ଉଠୁଛି । ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ ।
ଲିବ୍ରା: ଲିବ୍ରା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କୁମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତିର ଉତ୍ଥାନ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଘଟୁଛି । ପଞ୍ଚମ ଘର ହେଉଛି ବୃତ୍ତି ଏବଂ ଶିକ୍ଷଣର ସ୍ଥାନ । ଗୁରୁଙ୍କ ଉତ୍ଥାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ କମ୍ ନୁହେଁ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।
ମକର: ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତିର ଉତ୍ଥାନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପରିବାରରେ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

   Related Posts