vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ରାଜସ୍ଥାନ ଓ ଗୁଜରାଟ ସୀମାଦେଇ ଭାରତ ଭିତରକୁ ୪ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅନୁପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ସୂଚନା ଦେଲା ଆଇବି, ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ

20/08/2019 at 12:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦|୮: କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ଧାର ଉଚ୍ଛେଦ ପରଠୁ ପାକିସ୍ତାନ ଘାଇଲା ବାଘଭଲି ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଆସୁଛି । ଯେ କୌଣସି ଉପାୟରେ ଭରତରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ବରାବର ଉଦ୍ୟମ କରିଆସୁଛି । ସଦ୍ୟ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ୪ଜଣ ଦୁର୍ଦ୍ଧଶ ଆତଙ୍କବାଦୀ ରାଜସ୍ତାନ ଓ ଗୁଜାରାଟ ସୀମାଦେଇ ଭାରତରେ ପ୍ରବେଶ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଏମାନେ ଯେ କୌଣସି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବଡଧରଣର ଅଘଟଣ ଘଟାଇବାର ଆଶଂକା କରାଯାଉଛି । ସେଥିପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନ ଓ ଗୁଜରାତ ପୋଲିସକୁ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରୀ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଆଇଏସଆଇ ଏଜଣ୍ଟଙ୍କ ସହ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପାସପୋର୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ଅନୁପ୍ରେଶ କରିଥିବା ଗୁଇନ୍ଦା ଖବର ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି । ଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି ।

ବିଭିନ୍ନ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନକୁ ଏହି ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିବାପରେ ଏହି ସବୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଉଛି । ହୋଟେଲ , ଢାବା, ରେଳଷ୍ଟେଶନ, ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଆଦି ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଅଧିକ ନଜର ରଖିବା ଲାଗି ପୋଲିସକୁ ଆଡଭାଇଜରୀ ଜାରୀ କରାଯାଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଂଚଳରେ ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜବାନମାନଙ୍କୁ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି ।

ଧାରା ୩୭୦ ଉଚ୍ଛେଦ ପରଠୁ ଭାରତରେ ବଡଧରଣର ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ଉଦ୍ୟମ କରିଆସୁଛି । ଜମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରର ନୌସରା ସେକ୍ଟରରେ ପାକିସ୍ତାନ ପଟୁ ପ୍ରବଳ ଗୁଳିବର୍ଷା ହେଉଛି । ଗତ ରବିବାର ଦିନ ପାକିସ୍ତାନ ସେନା ମୋର୍ଟାର ମାଡ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଜବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଗୋଳାବାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ସୀମା ପାର କରିବା ଲାଗି ପାକିସ୍ତାନ ଉଦ୍ୟମ କରିଆସୁଛି । ତେବେ ସୀମାରେ ଭାରତୀୟ ଜବାନ ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନକୁ କଡା ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts