oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

ନାଲି ପାଣି କଲା ବାଇଆ : କନ୍ୟାକୁ ଛାଡି ଶାଶୁ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପକାଇଲା ବର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

6/06/2021 at 4:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/ ୦୬ : ବିବାହ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ । ସାତ ଜନ୍ମକୁ ସାଖି ରଖି ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଉଭୟଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାନ୍ତି । ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ନେଇ ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଜୁବ ହୋଇଯିବେ ।
ବାଜା ଏବଂ ବାଣରେ ଦୁଲୁକୁଥିଲା ସାରା ଅଞ୍ଚଳ । ଘୋଡାରେ ବସି ଆସିଥିଲା ବର ଏବଂ ଆଗରେ ଚାଲିଥିଲା ବରଯାତ୍ରୀ । ଡିଜେର ତାଳେ ତାଳେକୁ ଜମିଥିଲା ନାଚ ଗୀତ । କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଘର ନିକଟରେ ବର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହାକୁ ଦେଖିଲେ ସମେସ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । କାରଣ ଟାଙ୍କେ ମଦ ପିଇ ହୋସରେ ନଥିଲେ ବର । ବାହା ହେବା ଖୁସିରେ ବରଜଣକ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ନାଲିପାଣି ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ସେବନ କରିଥିଲେ ।


ତେବେ ବିବାହରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଭାବି ଚୁପ ରହିଥିଲେ କନ୍ୟା ଘର ଲୋକେ । ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ବେଦିରେ ବାହାଘର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା । ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା କଥା । କିନ୍ତୁ ନିଶାରେ ଟଳମଳ ହେଉଥିଲେ ବର । କନ୍ୟା ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବେ କଣ ନିଶା ଏତେ ଯେ, କନ୍ୟାର ମା ଅର୍ଥାତ ଶାଶୁଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇ ଦେଉଥିଲେ ରିକିଆ ବର । ଠିକ ସମୟରେ ଶାଶୂ ବରର ହାତକୁ ଠେଲିଦେଇଥିଲେ ।
ପୁନଶ୍ଚ କନ୍ୟା ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ନିଶା ମୁଣ୍ଡକୁ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଚଢିଯାଇଥିଲା ବେଦି ଉପରେ ହିଁ ଟଳିପଡିଥିଲେ ବର । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥିମାନେ ହସ ସହ୍ୟ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପରେ ଏହାକୁ କେହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts