Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ନଖରାମି ଦେଖି ପଞ୍ଚମ ହୋଇଗଲା ବରଙ୍କ ରାଗ, ଏମିତି କଲେ ଯେ କନିଆଁ ହସି ହସି ହୋଇଗଲେ ବେଦମ୍

27/06/2022 at 5:45 PM

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ବିବାହ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ ହେଉଛି । ଏସବୁ ଭିଡିଓକୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ । ଏଥିରୁ ଏମିତି କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ଏତେ ମଜାଳିଆ ଯେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ।  ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବର-କନ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ବି ହୋଇଛି ।

କନ୍ୟା ଜଣଙ୍କ ଷ୍ଟେଜ୍ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ୍ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ବର ମଧ୍ୟ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ଜଣଙ୍କ କେବଳ କନ୍ୟାଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାଉଛନ୍ତି । ସେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପୋଜ୍ ଆଳରେ ବାରମ୍ବାର କନ୍ୟାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଦେଖି ବର ରାଗିଯାଉଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନଙ୍କ ନଖରାମି କମୁନି । ଏସବୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ରାଗ ପଞ୍ଚମକୁ ଉଠିଯାଉଛି । ସେ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଚାପୁଡା ମାରୁଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଏତିକିରେ କଥା ସରିନଥିଲା । ବରଙ୍କ ଚାପୁଡା ମାରିବା ଦେଖି କନ୍ୟା ନିଜକୁ ରୋକି ପାରୁନାହାନ୍ତି ।  ହସି ହସି ଦେବମ୍ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ତଳେ ଗଡି ଗଡି ବି ସେ ହସୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଏହା ଏକ ପ୍ରାଙ୍କ୍ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ୟୁଜର୍ସ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts