AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସରେ କାଶ୍ମୀରରେ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ, ପୋଲିସକର୍ମୀ ଏବଂ ନାଗରିକ ଆହତ

15/08/2022 at 10:38 PM

କାଶ୍ମୀର: ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ବଡଗାମ ଏବଂ ଶ୍ରୀନଗରେ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ନାଗରିକ ଅଛନ୍ତି । ଦୁଇଟି ଯାକ ଆକ୍ରମଣରେ ଆତଙ୍କୀମାନେ ଗ୍ରେନେଡ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ବଡଗାମର ଗୋପାଲପୁରା ଚନ୍ଦୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ କରଣ କୁମାର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆକ୍ରମଣରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଞ୍ଚଳରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ କରିଥିବା ବେଳେ ଆତଙ୍କୀ ଧରା ପଡି ନାହାନ୍ତି । ଆହତ ସିଂଙ୍କୁ ଶ୍ରୀନଗର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଏହି ଆକ୍ରମଣର କିଛି ସମୟ ପରେ ଆତଙ୍କୀମାନେ ଶ୍ରୀନଗରର ବାତାମାଲୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ ଉପରେ ଗ୍ରେନେଡ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପୂରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରି ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଏହି ଦୁଇ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଆକ୍ରମଣ ରାତି ୯ଟା ୫ ମିନିଟରେ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଆକ୍ରମଣ ୯.୩୫ ମିନିଟରେ ହୋଇଥିଲା । ପୂରା ଆଞ୍ଚଳରେ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରାଯାଇଥିବା କାଶ୍ମୀର ପୋଲିସ ଟ୍ୱିଟ କରି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।  

   Related Posts