Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲା ଗୁଗଲ, ଡୁଡଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଲା ଶୁଭେଚ୍ଛା
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ଘରୁ ନିଖୋଜ ହେଲେ ଗାଁ ମୁଖିଆ, ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଗାଁ ଫେରିଲେ, କହିଲେ- ନା ଯିବି ଶ୍ଵଶ୍ଵର ଘର ନା ଯିବି ବାପ ଘର

23/08/2020 at 10:56 PM

ଜୟପୁର ୨୩।୦୮: ରାଜସ୍ଥାନର ବାଡମେରରେ ଏମିତି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଗାଁର ମୁଖିଆ ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଲୋକେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ଗାଁ ମୁଖିଆ ଅଚାନକ କୁଆଡେ ନିଖୋଜ ହୋଇଗଲେ। ହେଲେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ଗାଁର ମୁଖିଆ ନିଜର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରିବା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି।

ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ରାଜ୍ୟର ବାଡମେରର ସମଦଡି ଗାଁର। ଏଠାରେ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବିଜେପି ନେତା ଓ ଗାଁ ମୁଖିଆ ପିଙ୍କି ଚୌଧୁରୀ ଅଚାନକ ଗାଏବ  ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଗାଁ ମୁଖିଆ ପିଙ୍କିଙ୍କ ବାପା ଥାନାରେ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ରିପୋର୍ଟ ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରୁ କରୁ ଘଟଣାରେ ନୂତନ ମୋଡ ଆସିଛି।

ନିଖୋଜ ହେବାର ପାଞ୍ଚ  ଦିନରେ ପରେ ପିଙ୍କି ଚୌଧୁରୀ ରବିବାର ନିଜର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହତବାକ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ପିଙ୍କି ଥାନାକୁ ଯାଇ ନିଜର ବୟାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଥାନାରେ ସେ ପୋଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ପୂରା କାହାଣୀ ବଖାଣିଛନ୍ତି।

ଗାଁ ମୁଖିଆ ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ନିଜ ଶ୍ଵଶ୍ଵର ଘର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ପିଙ୍କି ଚୌଧୁରୀ  କହିଛନ୍ତି ନା ସେ ବାପ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ନା ଶ୍ଵଶ୍ଵର ଘରକୁ। ସେ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲିଭ୍ ଇନ ରିଲେସନସିପରେ ପ୍ରେମିକ ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଏହା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ନିଖୋଜ ହେବା ସମୟରେ ପିଙ୍କି ପୋଲିସକୁ ଇମେଲ କରି ସ୍ଵାମୀ ଓ ଶ୍ଵଶ୍ଵରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ରବିବାର ପିଙ୍କି ନା ନିଜ ବାପ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ନା ଶ୍ଵଶ୍ଵର ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡ ପତ୍ର ନହୋଇଛି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀ ଘରେ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ପିଙ୍କି ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଫେରିଛନ୍ତି। ସେ ଏବେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ଲିଭ୍ ଇନରିଲେସନସିପରେ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ଵାମୀଙ୍କଠୁ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବେ।

   Related Posts