ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

୧୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଦୁଇ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଉପରୁ ୪୮ଘଣ୍ଟିଆ ବ୍ୟାନ୍ ଉଠାଇଲେ ସରକାର ,ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଫେଇ ପ୍ରେସ୍ ସ୍ବାଧୀନତାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଅନ୍ତି ମୋଦି ସରକାର

7/03/2020 at 4:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୩: ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସାକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ରିପୋର୍ଟିଙ୍ଗ୍ ପାଇଁ କେରଳର ଦୁଇଟି ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ଉପରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ବ୍ୟାନକୁ ସରକାର ଉଠାଇଦେଇଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡ଼େକର ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସରକାର ପ୍ରେସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ରତାକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛି।

  ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡ଼େକର ଶନିବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ମାଲୟାଲମ ଭାଷାର ଦୁଇଟି ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ଉପରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ୪୮ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାନକୁ ଉଠାଇ ଦେଇଛି।

ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଗତ ମାସରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସାକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ସ୍ୟାଟେଲାଇଟ୍ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲକୁ ପରାମର୍ଶ ଜାରି କରି ସେମାନଙ୍କୁ ହିଂସା ସୃଷ୍ଟି କରାଉଥିବା କିମ୍ବା ରାଷ୍ଟ୍ରବିରୋଧୀ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଉଥିବା ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରତି ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏସିଆନେଟ୍ ନ୍ୟୁଜ ଏବଂ ମିଡିଆ ଓ୍ବାନରେ ଶୁକ୍ରବାର ୪୮ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାନ୍ ଲଗା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ରୋକ ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଲଗାଯାଇଥିଲା କାରଣ ଏହା ଦେଶରେ ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକ ବିଦ୍ବେଷକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଉଥିଲା।  

   Related Posts