Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ନିୟମକୁ ବିରୋଧ, ଆଇନ ବଦଳାଅ ନହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ୮ଜିଲ୍ଲାରେ ଲଘୁଖଣିଜ ପରିବହନ ବନ୍ଦ

2/12/2020 at 11:51 AM

ଭଦ୍ରକ ୦୨।୧୨:  ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ନିୟମକୁ ବିରୋଧ । ନିୟମକୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ୮ଟି ଜିଲ୍ଲାର ଲଘୁଖଣିଜ ଦ୍ରବ୍ୟ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଟିପର , ଟ୍ରକ ଓ ହାଇୱା ମାଲିକ ସଂଘ । ଦାବି ପୂରଣ ନହେଲେ ଲଘୁଖଣିଜ ଦ୍ରବ୍ୟ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଟିପର , ଟ୍ରକ ଓ ହାଇୱା ଗୁଡିକ ପରିବହନ ବନ୍ଦ କରିବେ । ଏପିର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଟିପ୍ପର ସଂଘ

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ବେଆଇନ ଲଘୁଖଣିଜ ଦ୍ରବ୍ୟ ପରିବହନ ହେଲେ ପରିବହନରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଗାଡିର ମାଲିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଉଛି ।  ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସ ରଦ୍ଦ କରାଯିବା ନେଇ ନିୟମ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ମାଲିକ । ତେବେ ସରକାର ଏହି ଆଇନ କୁ କୋହଳ କରିବା ସହ ବାଲିଖାଦାନ ଓ ମୋରମ ଖାଦାନ ଗୁଡିକରେ ଅନଲାଇନ ପରମିଟ  ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହ ଖାଦାନ ଗୁଡିକରେ ଓଜନ କଣ୍ଟା ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଦାବି ରଖିଛି ସଂଘ । ଏହାପରେ ଯେଉଁ ଖାଦାନ ଗୁଡିକ ବେଆଇନ ସେସବୁକୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ନୋଟିସ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଦାବି ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ।  ସରକାର ଏହି ଦାବୀ ପୂରଣ ନକଲେ ୮ ଜିଲ୍ଲାର ଲଘୁଖଣିଜ ଦ୍ରବ୍ୟ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଟିପର , ଟ୍ରକ ଓ ହାଇୱା ଗୁଡିକ ପରିବହନ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts