AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

କୋହଲିଙ୍କ ଶତକକୁ କଟାକ୍ଷ କଲେ ଗମ୍ଭୀର : ‘ରୋହିତ-ଅଶ୍ୱୀନ-ରାହାଣେ ହୋଇଥିଲେ…’

10/09/2022 at 2:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୦|୦୯:   ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଥିଲା । କାରଣ ଭାରତ ଦୁଇଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁକାବିଲାରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଥିଲା । ତେବେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଖୁବ୍ ଚାଲିଥିଲା । ସେ ଶତକର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ଦୁଇଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଥିଲେ ।

ବିରାଟ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ବିରାଟଙ୍କ ଶତକୀୟ ପାଳିକୁ ନେଇ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ।

ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିରାଟଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅଶ୍ୱିନ, ରାହାଣେ ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଥିଲେ କେବେଠୁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଥାନ୍ତେ । ସେ ଫର୍ମରେ ନଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ପାଉଥିଲେ । କ୍ରିକେଟର ସମସ୍ତ ଫର୍ମାଟରେ ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଅନ୍ୟ କେହି ହୋଇଥିଲେ ଏତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିନଥାନ୍ତା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, କୋହଲି ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ୭୧ ତମ ଶତକ ଲଗାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଥିବା ଇଶାରା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଶତକ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୩ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

   Related Posts