ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଝିଆରୀ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଏମିତି ଆସିଥିଲେ ଟିନା; ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଚମକୁଛନ୍ତି

14/12/2018 at 1:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୨ : ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସୁପୁତ୍ରୀ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ | ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଝିଅ ବାହାଘରରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ବଲିଉଡର ନାମିଦାମୀ କଳାକାର | ବଚ୍ଚନ ପରିବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସଲମାନ ଖାନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ରେଖା, ରଣବୀର କପୁର, ଦୀପବୀର, ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଆଲିଆ ସମସ୍ତେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ଆଜି ଆମେ କଥା ହେବା ୮୦ ଦଶକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ମୁନୀମଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯିଏ ବିବାହ ପରେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଟିନା ଅମ୍ବାନୀ | 

ସମ୍ପର୍କରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଟିନା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଆରୀ | ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଟିନାଙ୍କ ବିବାହ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଭାଇ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା | ୧୯୭୫ ମସିହାରେ ଏକ ବିଶ୍ବ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ ଟିନା ମୁନୀମ | ଏହା ପରେ ୧୯୭୮ ମସିହାରେ ଟିନା ପ୍ରଥମେ ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ହେଲା ‘ଦେଶ ପରଦେଶ’ | ୧୨ ତାରିଖରେ ଇଶାଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଶାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କ ଘରେ ପାର୍ଟି ଥିଲେ | ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଟିନା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | 

ଟିନାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଯାଦୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ରହିଛି | ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଟିନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଟିନା ଏକ ଗୁଜୁରାତି ପରିବାରରୁ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଇଛା ନଥିବା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦେବ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସେ ୩୦ ରୁ ୩୫ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ୧୯୮୭ ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ପଢିବା ପାଇଁ କାଲିଫର୍ନିଆ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | 

୧୯୯୧ ମସିହାରେ ୩୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଟିନା ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହ ପରେ ସେ ଏକ ଭଲ ବୋହୁ, ଭଲ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଭଲ ମା ଭାବେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଥିଲେ | 

   Related Posts