ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଟିକ୍‌ଟକ୍ ନିଶା : ୟୁନିଫର୍ମରେ ‘ଚୁଲ୍‌ବୁଲ୍ ପାଣ୍ଡେ’ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଫସିଗଲେ ଦୁଇ ପୋଲିସକର୍ମୀ

7/06/2020 at 11:43 AM

ଗୋରଖପୁର ୦୭/୦୬ : ଗୋରଖପୁରରେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କୁଙ୍କ ଚୁଲବୁଲ ପାଣ୍ଡେ ନିଶା ଘାରିଛି | ଲକ ଡାଉନ ଲୋକେ ଘରେ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ ଟିକ୍‌ଟକ୍ର ଚାହିଦା ବଢିଯାଇଛି | ଲୋକେ ଘରେ ବସି ଅଧିକ ଟିକ୍‌ଟକ୍ ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ବାବୁ ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡ଼ିନାହାନ୍ତି | ଗୋରଖପୁର ଗୋଲା ଥାନାରେ ନିୟୋଜିତ ୨ ପୋଲିସକର୍ମୀ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଟିକଟକ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଡ.ସୁନୀଲ ଗୁପ୍ତା ଯାଞ୍ଚ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଉଭୟ ପୋଲିସକର୍ମୀ କୌଣସି ଏକ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଭିଡିଓ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ଟିକଟକରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିବା ଦୁଇ ପୋଲିସ ସିପାହୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି | ପୋଲିସକର୍ମୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଓ ଆରକ୍ଷୀ ବିବେକ କୁମାରଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଇନ ହାଜିରା କରାଯାଇଛି | ଏହାସହ ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

blob:https://www.facebook.com/4ee5b6f5-ff7d-4b4b-82c4-bba0cb6f3046

ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଡ୍ୟାନ୍ସ କିମ୍ବା କୌଣସି ଭିଡିଓ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏସପି ଵିପୁଲ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେମାନେ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ତାହା ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | କିଛି ଲୋକ ଏସପିଙ୍କୁ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ପଠାଇଥିଲେ | ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଏସପି ଵିପୁଲ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଏସଏସପି ଡ.ସୁନୀଲ ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସୂଚନା ପାଇବାପରେ ଏସଏସପି ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଭିଡିଓର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts