AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ଦିଅରକୁ ବାହା ହେବେ ଗୋପି ବୋହୂ ! ଦେହରେ ଲାଗିଛି ହଳଦୀ, ହାତରେ ଲାଗିଛି ମେହେନ୍ଦୀ …

14/12/2022 at 12:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪।୧୨ : ଫ୍ୟାନ୍ସକୁ ପୁଣି ଥରେ ଗୋପୀ ବୋହୂଙ୍କ ଝଟ୍‌କା । ଖୁବଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଦେବେଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ମେହେନ୍ଦୀର ଭିଜୁଆଲ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ଆଟିଷ୍ଟ ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଓ ଦେହରେ ହଳଦୀ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ନି ଅନ୍‌ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଦିଅରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଟେଲି ସିରିୟଲ ସାଥୀଆଁ ସିରିୟଲରେ ଗୋପୀ ବୋହୂ ( ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ)ଙ୍କ ଦିଅର ସାଜିଥିବା  ବିଶାଲ ସିଂହଙ୍କ ହାତ ଧରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯାହାର ଫଟୋ ଦେଖି  ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିଶାଲଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମୁହଁ ହଳଦୀ ଏବଂ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ମାରି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମେହେନ୍ଦୀ –ହଳଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଦେବୋଲିନାଙ୍କୁ ହଳଦୀ ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବେଶ୍‌ ଖୁସି ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫେବୃଆରୀରେ ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ବିଶାଳ ସିଂହଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ପରେ ଏହି କଥା ମିଥ୍ୟା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଦେବୋଲିନା ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଏକପ୍ରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ।

   Related Posts