ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ କେବଳ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇବା କାମରେ ଲାଗେ ନାହିଁ, ଅନ୍ୟ କାମରେ ମଧ୍ୟ କରେ ସାହାଯ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

29/10/2019 at 4:46 PM

ଇ-ୟୁଜର ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପର ଉପଯୋଗ କରୁଥିବେ । ଏଣ୍ଡ୍ରୋଏଡ ଫୋନରେ ଏହା ପ୍ରଥମରୁ ଇନ୍‌ଷ୍ଟଲ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ରାସ୍ତା ବିଷୟରେ ସବୁ ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ। ଅଜଣା ବା ନୂଆ ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ସାହାଯ୍ୟରେ ସବୁ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ହେବ। ତେବେ ସଠିକ ରାସ୍ତା ଜାଣିବା ବ୍ୟତୀତ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ଅନ୍ୟ କାମରେ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। 

ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ଆପ ଗୁଗୁଲ ଦ୍ବାରା ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ଏହି ଆପରେ ଗୁଗୁଲ ଦ୍ବାରା ଅନେକ ଫଚର୍ସ ଆଡ କରାଯାଇଛି। ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପରେ ପାର୍କିଂ ଲୋକେସନ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅପସନ ରହିଛି। ଗାଡି ପାର୍କ କରି ଭୁଲିଯାଇଥିଲେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ଦ୍ବାରା ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ହେବ।

ଗାଡି ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ୟୁଜର ମ୍ୟାପର ଉପଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଭଏସ କମାଣ୍ଡର ବ୍ୟବହାର କରିହେବ। ମ୍ୟାପରେ ଅଫିସ ଓ ଘରର ଡିଫଲ୍ଟ ଲୋକେସନ ମଧ୍ୟ ସେଟ୍‌ କରିହେବ। ଏହା ଦ୍ବାରା ନାଭିଗେସନ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ।

ଏହାର ଫାଇଦା ହେଉଛି ଅଫିସରେ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଘରକୁ ଯିବା ରାସ୍ତାର ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ବିଷୟରେ ମ୍ୟାପ ସୂଚନା ଦେଇପାରିବ। ମଲ୍‌ଟିପୁଲ ଅପସନର ବ୍ୟବହାର କରି ଏକା ସହ ଅନେକ ଡେଷ୍ଟିନେସନକୁ ଯାଇହେବ।

   Related Posts