suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ତେଲ ଚୋରିର Video ଭାଇରାଲ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠି ହେଉଛି ଚୋରି?

6/12/2022 at 2:18 PM

ପାଟନା ୬।୧୨:  ବିହାରରେ ଚୋରି ଏବେ ଦେଶରେ ବେଶ ପପୁଲାର । ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଆମେ ଏଠାରେ ଏପରି କଣ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଏପରି ଚୋରି ସମ୍ପର୍କରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡି ଯାଉଛି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବିହାରରେ ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ଓ ପୋଲ ଚୋରି ହେବାର ଖବର ଆପଣ ପଢିଥିଲେ। ଏବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଲୋକେ କିପରି ଜୀବନକୁ ବାଜିରେ ଲଗାଇ ତେଲ ଚୋରି କରୁଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ବିହାରୀ ଚୋରଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ରେଳ ଗାଡିରୁ ତେଲ ଚୋରାଉଥିବାର ଦୁଃସାହାସିକ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଚୋରମାନେ ପାଟନାର ଏକ ପ୍ରଶାସନିକ ଅନୁମଣ୍ଡଳ ବିହଟା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଏକ ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାରରେ ଚଳନ୍ତା ଗୁଡସ୍ ଟ୍ରେନରୁ ଚୋରି ହେଉଛି ତେଲ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି  ବିହାର ପାଟନା ଜିଲ୍ଲା ବିହଟା ନଗରର। ଚୋର ଚଳନ୍ତା ମାଲଗାଡିର ଅଏଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ବାଲଟିରେ ତେଲ କାଢି ନେଉଛନ୍ତି। ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି କେହି ତେଲ ଚୋରି ସମୟରେ ଚୋରଙ୍କ କର୍ତ୍ତୃତ୍ୱକୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ରେକର୍ଡିଂ କରି ନେଇଛି ଓ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି। ତେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର ନେଇ ଯାଉଥିବା ଟ୍ରେନ ଉପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଚଢଉ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଓ ନିଜନିଜ ବାଲ୍ଟିରେ ତେଲ ଭରି ନେବାକୁ ଦଉଡ ଲଗାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖୁ ପାରୁଥିବେ ଚୋର ମାନେ ନିଜନିଜ ବାଲ୍ଟି ତେଲ ଭରୁଥିବା ବେଳେ ମଝିରେ ଏକ ରେଳ ବ୍ରିଜ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି। ହେଲେ ଚୋରମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖାତିର ନ କରି ବେଶ ସହଜରେ ମାଲଗାଡିରୁ ତେଲ କାଢି ନେଉଛନ୍ତି। ମାଲଗାଡି ନିଜ ଗନ୍ତବ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଚୋର ମାନେ ତୈଳ ଚୋରି କରିବାକୁ ଝପଟି ପଡୁଛନ୍ତି, ଯାହା କଥିତ ରୂପେ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ କର୍ପୋରେସନ ଲିମିଟେଡ (ଏଚପିସିଏଲ) ତୈଳ ଡିପୋକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଚୋରମାନେ ଏଥିରୁ ତେଲ କାଢି ନେଉଛନ୍ତି। ବିହାର ବାଙ୍କା ଜିଲ୍ଲାରେ ୨ କିଲୋମିଟର ଦୀର୍ଘ ରୋଡ ଚୋରି ହେବା ଓ ପରେ ଅମିୟାବର ଗାଁର ୪୫ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଲୁହା ପୋଲକୁ ଚୋରାଇ ନେବା ପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ତେବେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୋରୀର ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ସୂଚନା ମିଳି ନାହିଁ।   

   Related Posts