AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

କାର୍‌ରୁ ମିଳିଲା ୪କୋଟି ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ! ୩ଜଣ ଅଟକ

6/12/2020 at 7:53 AM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୦୬।୧୨:  ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଛି ଚୋରା ସୁନା ଓ ରୂପା ଅଳଙ୍କାରର କାରବାର । ଏହିପରିପେକ୍ଷୀରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ସୁନା ଓ ରୁପା ଜବତ ହୋଇଛି । କାର୍‌ ସହ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଗୋଷାଣୀ ନୂଆଗାଁ ଥାନା ପୋଲିସ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ଦିନ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଏକା କାର୍‌ରୁ ପ୍ରାୟ ୬ କିଲୋ ୧୭୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ୨ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ୩୯ କିଲୋ ରୂପା ଜବତ ହୋଇଛି । ଜବତ ହୋଇଥିବା ସୁନା ତାମିଲନାଡୁରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଧରିଛି ପୋଲିସ । ଏକ କାର୍‌ ଜରିଆରେ ଏମାନେ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଧରିଛି ପୋଲିସ । ଗୋଷୀଣୀ ନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି ।  ତେବେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ସୁନା ଓ ରୁପାର ମୂଲ୍ୟ ୪କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିର ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧନା ଜାରି ରଖିଛି ।

ତେବେ ଏତେ ପରିମାଣ ସୁନା ଓ ରୁପା କିପରି ରାଜ୍ୟ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ? କିଏ ଆଣୁଥିଲା ? ଏଥିରେ କେଉଁ କେଉଁମାନେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ହେଲେ ପ୍ରକୃତ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ । ସେହିପରି ଅଟକ ୩ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ

   Related Posts