Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଚଢ଼ଉ କରି ୭୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଗୋଛାପଡ଼ା ପୋଲିସ

6/09/2022 at 5:18 PM

ଫୁଲବାଣୀ ୦୬/୦୯: ସୋମବାର ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନାଧିକାରୀ ରଣଜିତ କୁମାର ମୁନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଚଢ଼ଉ କରି ୭୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଏକ ମାରୁତି ଏଟ୍ରିଗା କାର୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି। ଏହି କାର୍‌ରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣା ହେଉଥିଲା। ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର ଜଙ୍ଗଲ ଦେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛିl ଏନେଇ ଗୋଛାପଡ଼ା ପୋଲିସ  ଅଭିଯୋଗ ନମ୍ୱର ୧ ୧ ୦/୨ ୨ ମୂଳେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ବୋଲି ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନାଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତିl

ଥାନାଧିକାରୀ ରଣଜିତ କୁମାର ମୁନିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା, ନିଷ୍ଠାପର ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିବା ବେଆଇନ ଗଞ୍ଜେଇ କାରବାର ରୋକାଯାଇ ପାରିଛିl ଗୋଛାପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦିନ ରାତି ପେଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ କରିବା ଫଳରେ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆମାନେ ସାବାଡ଼ ହେବା ସହିତ ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କମିଛି।  

   Related Posts