ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ସୋନାଲି ଫୋଗାଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ବଡ ଆକ୍ସନ, କ୍ଲବ ମାଲିକ-ଡ୍ରଗ୍ସ ପେଡଲରକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍‌

27/08/2022 at 12:21 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୭।୦୮: ଭାରତ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ନେତ୍ରୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗୋଆ ପୋଲିସ ଶନିବାର ଅର୍ଥାତ୍‌ ଆଜି ଗିରଫ କରିଛି। ଏନେଇ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଧିକାରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଠାରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବା ପାଇଁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କୁର୍ଲିସ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ମାଲିକ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଯେଉଁଠାରେ ୪୨ବର୍ଷର ଫୋଗାଟ ୨୨ ଅଗଷ୍ଟରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ଗୋଆକୁ ଆସିଥିବା ସୁଧୀର ସାଗୱାନ ଏବଂ ସୁଖବିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସାଗୱାନ ଏବଂ ସୁଖବିନ୍ଦର ପାଣିରେ “ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ” ମିଶ୍ରଣ କରିଥିଲେ । ଅଗଷ୍ଟ 22 ଏବଂ 23 ର ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ରାତିରେ କୁର୍ଲି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଭୋଜି ସମୟରେ ଫୋଗାଟଙ୍କୁ ଏହାକୁ ପିଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ କହିଛି।

   Related Posts