ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାୱଡ଼ା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: କୋଲକାତା ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଏସି କୋଚ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍‌, ଦୁଗ୍ଧ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ରବିନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଗାୟିକା ଆଇରିନ କାରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୬୩ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା
  • ||
  • IND vs NZ : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ମ୍ୟାଚ୍, ୨ ଦିନିକିଆ ବାତିଲ
  • ||

ଗ୍ଲାମରିୟସ ହିରୋଇନ ଅନୁ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି

11/01/2020 at 9:29 AM

ମୁମ୍ବାଇ – ଅନୁ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ ନବେ ଦଶକରେ ଜଣେ ଗ୍ଲାମରିୟସ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ସିନେମା ମଧ୍ୟରେ ଆଶିକି ଅନ୍ୟତମ । ସେହି ସିନେମାର ସମସ୍ତ ଗୀତ ବେଶ୍‌ ସୁପର ହିଟ୍‌ଥିଲା । ସେଥିଲେ ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଅନୁ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ବେଶ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ । ରାହୁଲ୍‌ ରୟ ବି ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଥିଲେ ।

ମାତ୍ର ଏହି ସିନେମା ପରେ ଅନୁଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ କିଛି ସଫଳତା ମିଳି ନଥିଲା । ଆଶିକିରେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ବେଶୀ କାମ ମିଳି ନଥିଲା । ପରେ ସେ କେତକ ବୋଲ୍ଡ ଆକ୍ଟିଂ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାହା ସଫଳତା ଲାଭ କରି ନଥିଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କର ଚେହେରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି । ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଅନୁଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୧ ଜାନୁଆରୀ ୧୯୬୯ । ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୋସିଓଲଜିରେ ପିଜି କରିଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ ଅନୁଙ୍କୁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ସିନେମାରେ ବ୍ରେକ ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଅନୁ ଗଜବ ତମାଶା, ଖଳ ନାୟିକା, କିଙ୍କ ଅଙ୍କଲ, କନ୍ୟାଦାନ ଓ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଟୁ ଜୁଏଲ୍ ଥିଫ୍‌ରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ ସିନେମା ଫ୍ଲଫ ହୋଇଥିଲା ।

ଏବେ ଅନୁ ନିଜର ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଦାନ କରି ସନ୍ୟାସ ମାର୍ଗକୁ ଆପଣେଇ ନେଇଛନ୍ତି ।ଏବେ ସେ ସିନେମା ଦୁନିଆରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ସନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ଅତି ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts