ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପୁଣି ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଏସିଡ୍ ଆଟାକ୍ : କଟକରେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ଯୁବତୀ ଏସିଡ୍ ପିଙ୍ଗିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ

27/11/2019 at 7:07 PM

କଟକ ୨୭/୧୧: ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହେଲା ପରେ ପ୍ରେମିକା ଉପରକୁ ଏସିଡ୍ ମାଡ଼ ଖବର ଆପଣ ଅନକେ ଶୁଣିଥିବେ । କିନ୍ତୁ କଟକ ଜଗତପୁର ଶିକାରୀସାହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହାର ବିପରୀତ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମିକା ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇଛି । ଆଉ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଡାକି ପ୍ରେମିକ ଅଲେଖ ବାରିକଙ୍କ ଉପରକୁ ଏସିଡ୍ ମାଡ଼ କରିଛି ।

ଅଲେଖଙ୍କ ଆଖି, ଛାତି, ପେଟ ପୋଡ଼ି ଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଏସ୍.ସି.ବି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଅଲେଖ ଶିକାରୀସାହିରେ ଏକ ସେଲୁନ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ହେଲା ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଅଲେଖ ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରତାରଣା କରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସଜବାଜ ହେଉଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ମର୍ମାହତ ହୋଇ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଏସିଡ୍ ମାଡ଼ କରିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।..

   Related Posts