scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୫୫ ସେକେଣ୍ଡରେ ୫୫ ଚପଲ: ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଛେଚିଲେ ଯୁବତୀ

24/09/2020 at 4:32 PM

ଜଲୌନ୨୪/୦୯ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଜଲୌନ ଜିଲ୍ଲାରେ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଏକ ଯୁବକଙ୍କ ମାଡଖିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବୀଚ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚପଲ ଖୋଲି ବାଡ଼ଉଚନ୍ତି । ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହ ଯାଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ସବକ ଶିଖାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣକ ୫୫ ସେକେଣ୍ଡରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ୫୫ ଚପଲ ମାରିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ୫୫ ଥର ଚପଲରେ ବାଡେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କିଛି ଲୋକେ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ରେକଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ମାସେ ପୂର୍ବରୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଅଗଷ୍ଟ ୨୫ ତାରିଖରେ କଦୌରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଷବାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଜଲୌନ ଏସପି ୟିସବୀର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯୁବତୀ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ ହୋଇଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ମାମଲାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଥାନାରେ ପ୍ରାର୍ଥନା ପତ୍ର ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଉଭୟ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts