ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆହତ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଯୁବତୀ, ବାଥରୁମ୍‌ ଭିତରକୁ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ଷ୍ଟାଫ୍‌

2/10/2021 at 6:17 PM

ଅଲ୍ଲିଗଡ଼, ୦୨/୧୦: ଅଲ୍ଲିଗଡ଼ ମୁସ୍‌ଲିମ୍‌ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧିନ ଜବାହରଲାଲ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌ରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବେଡ୍‌ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ମେଡିକାଲ୍‌ ଷ୍ଟୋରରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ବେଡ୍‌ରେ ଯୁବତୀ ନଥିବା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲେ ନର୍ସ । ହେଲେ ସେ ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ ବାହାରେ ବସି କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରି ପୋଲିସ୍‌ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ୍‌ ସେହି ରାତିରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା କହିଛି ।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ, ଫରିଦାବାଦ୍‌ ନିବାସୀ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଦୁର୍ଘଟଣା କାରଣରୁ ମେଡିକାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଡାକ୍ତର ମେଡିକାଲ୍‌ ଭିତରେ ବୁଲିବୁଲି ଚେକ୍‌ କରୁଥିବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ବେଡ୍‌ରେ ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ନର୍ସଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେମାନେ ଜାଣିନଥିବା କହିଥିଲେ । ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜି ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ ପାଖରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ପରେ ଯୁବତୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲା । ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ପରେ ତାକୁ ପୋଲିସ୍‌ ଜିମା ଦିଆଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।       

   Related Posts