vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ନିଆଳି ଅନର କିଲିଂ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ

22/05/2018 at 9:49 AM

ନିଆଳି ଅନର କିଲିଂ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ । ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ପୋଲିସ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି । ମୃତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାରର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି ନିଆଳି ପୋଲିସ । ବଡ ବାପା, ବଡ ମା’, ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଏବଂ ସାନ ବୋହୂଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇ ଛାନଭିନ କରୁଛି । ବଡ ବାପା ଅର୍ଜୁନ ଓଝା, ସ୍ତ୍ରୀ କୁନି ଓଝା, ବଡ ପୁଅ ଅରୁଣ ଓଝା, ସାନ ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଓଝା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିନିତା ଓଝାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଏହା ସହ ଶବ ସତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ମଶାଣିକୁ ଯାଇ ପାଉଁଶ ଓ ହାଡ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି । ନିଆଳି ଥାନା ଅଁଳୋ ଗାଁରେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ଏହି ଖବରକୁ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆଣିଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍ ଟିମ୍ ଅଁଳୋ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ଖବର ପ୍ରସାରଣର ଘଣ୍ଟାଏ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବଡ ବାପା, ବଡ ମା, ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଏବଂ ସାନ ବୋହୂକୁ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରା ଉଚଳା ଚଳାଇଛି ।
ପ୍ରେମ ଜନିତ କାରଣରୁ ଘରର ଇଜ୍ଜତ ପାଇଁ ବଡ ବାପା ପୁଅ ଭାଇମାନେ ମିଶି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଗାଁ ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି । ଅଁଳୋ ଗାଁର ନକୂଳ ଓଝାଙ୍କ ୧୦ ବର୍ଷ ତଳେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାବିତ୍ରୀ ଓଝା ମାନସିକ ବିକାରଗସ୍ତ । ତେଣୁ ସାବିତ୍ରୀ ଓ ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ତାଙ୍କ ବଡ ବାପା ଅର୍ଜୁନ ଓଝାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଗତ ୨ ଦିନ ତଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଗାଁରେ ଯାତ୍ରା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସମସ୍ତେ ଯାତ୍ରା ଦେଖି ସକାଳୁ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଝିଅ ରୋଶେଇ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ ତାର ବାନ୍ତି ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଘର ଲୋକେ ତାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ । ମେଡିକାଲରେ ନାବାଳିକାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଗାଁ ଲୋକେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । କାହାରିକୁ ନଜାଣାଇ ତରବରିଆ ଭାବେ ମୃତ ଦେହକୁ ବାଇକରେ ବସାଇ ନେଇ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ପୋଡିଦେଇଥିଲେ । ତେଣୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବଡବାପା ଓ ତାଙ୍କ ୨ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ମାରି ପୋଡିଦେଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ଗାଁ ଲୋକେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ଟିମ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଠା କରିଥିଲା । ପ୍ରାୟଘଣ୍ଟାଏ ଧରି ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ନିଆଳି ଥାନା ଆଇଆଇସି ପହଞ୍ଚି ପୁରା ପରିବାରକୁ ଗାଡିରେ ବସାଇ ଥାନାକୁ ନେଇଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାର ସେହି ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ନାବାଳିକାର ବଡ ମା କୁନି ଓଝା । ଏତେ ସବୁ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଥିଲେ ବି ପୋଲିସ ପାଖରେ କିପରି ଖବର ନଥିଲା ତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଆଜି ଗ୍ରାମବାସୀ ମୁହଁ ଖୋଲିବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପରିବାରର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି ନିଆଳି ଥାନା ପୋଲିସ ।

Leave a Reply

   Related Posts