scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରେମିକଘର ଭିତରେ ଯୁବତୀ କଲା ଏମିତି କାମ, ଶେଷରେ ପୋଲିସକୁ ୧୦୦ରେ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଫୋନ

22/01/2019 at 9:24 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୨/୧- ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପୁଅ-ଝିଅଙ୍କ ଭିତରେ ଲାଗି ରହିଥାଏ ଝଗଡ଼ା । ଯଦି ପ୍ରେମିକା ମୁଣ୍ଡକୁ ରାଗ ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳେ କିଏ । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଗାଜିଆବାଦ ସିହାନୀ ଗେଟ ଅଂଚଳରେ ।

ସିହାନୀଗେଟ ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ବସୁନ୍ଧରା ନାମକ ଏକ କଂପାନୀରେ ଚାକିରି କରେ । ସେହି କଂପାନୀରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ ସହ  ଯୁବକ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ  । ଯୁବକ ବିବାହିତ ଥିଲେ ବି ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୨ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ଯୁବତୀ ନିଜ ଭିଣୋଇ ସହ ଯୁବକଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାପ୍ପଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ବଡ଼ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଏତେ ଜୋରରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ ପଡ଼ୋଶୀ ମଧ୍ୟ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାହାକଥା ଶୁଣିବାର ପରିସ୍ଥିତିରେ ନ ଥିଲେ । ସେ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏମିତି ହଇରାଣ କଲା, ପରିବାର ଲୋକ ବାଧ୍ୟହୋଇ ୧୦୦ରେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଯୁବତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଟକାଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା।

   Related Posts