suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ପ୍ରେମିକଘର ଭିତରେ ଯୁବତୀ କଲା ଏମିତି କାମ, ଶେଷରେ ପୋଲିସକୁ ୧୦୦ରେ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଫୋନ

22/01/2019 at 9:24 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୨/୧- ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପୁଅ-ଝିଅଙ୍କ ଭିତରେ ଲାଗି ରହିଥାଏ ଝଗଡ଼ା । ଯଦି ପ୍ରେମିକା ମୁଣ୍ଡକୁ ରାଗ ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳେ କିଏ । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଗାଜିଆବାଦ ସିହାନୀ ଗେଟ ଅଂଚଳରେ ।

ସିହାନୀଗେଟ ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ବସୁନ୍ଧରା ନାମକ ଏକ କଂପାନୀରେ ଚାକିରି କରେ । ସେହି କଂପାନୀରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ ସହ  ଯୁବକ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ  । ଯୁବକ ବିବାହିତ ଥିଲେ ବି ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୨ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ଯୁବତୀ ନିଜ ଭିଣୋଇ ସହ ଯୁବକଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାପ୍ପଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ବଡ଼ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଏତେ ଜୋରରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ ପଡ଼ୋଶୀ ମଧ୍ୟ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାହାକଥା ଶୁଣିବାର ପରିସ୍ଥିତିରେ ନ ଥିଲେ । ସେ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏମିତି ହଇରାଣ କଲା, ପରିବାର ଲୋକ ବାଧ୍ୟହୋଇ ୧୦୦ରେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଯୁବତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଟକାଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା।

   Related Posts