scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ଯୁବତୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

17/01/2019 at 11:27 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭|୧:  ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମୋବାଇଲରେ ଦିନସାରା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ମାଙ୍କ ଆକଟ ଶୁଣି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା ମୋବାଇଲରେ ଦିନସାରା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବାରଣ କରିବା ପରେ ହିଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଘର ବାଥରୁମରେ ବେକରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ପରେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଭୋଇଓ୍ବାଡାରେ ରହୁଥିବା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଗତ ତିନି ଦିନ ହେବ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ଦିନସାରା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ମନାକରିଥିଲେ । ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜକୁ ଘରର ବାଥରୁମରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବହୁତ ସମୟ ହେବ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସିନଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ସେମାନs ବାଥରୁମର କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ । ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ଯେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବାଥରୁମର ଛାତରେ ଝୁଲିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପରିବାରଲୋକ ତୁରନ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ହସ୍ପିଟାଲରେ ତିନି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା । ତାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts